NA PANORÁMĚ - Jáchymov

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více o pensionu

Popis ubytování

Na Panorámě, prázdninový dům v Krušných horách, nabízí pohodlné ubytování s výhledem na hory. Náš prázdninový dům vám nabízí ubytování ve dvou a třílůžkových pokojích a studiích. Každý pokoj je vybaven vlastní koupelnou se sprchovým koutem a toaletou. Studio je navíc vybaveno vlastní kuchyňkou.

Hosté mohou dále využít sdílené plně vybavené kuchyně s jídelnou.

Bezplatné bezdrátové připojení k internetu prostřednictvím Wi-Fi je samozřejmostí.

NA PANORÁMĚ ubytování v pensionu

Dvoulůžkové a třílůžkové pokoje s vlastní sprchou a WC nabízejí nádherné výhledy na hřebeny Krušných Hor, skiareál Klínovec a údolí Jáchymova.

Gastronomie

Hosté mohou pro přípravu vlastní stravy využít plně vybavenou sdílenou kuchyň s jídelnou. Studia mají poté vlastní kuchyňky.

Okolí pensionu a Jáchymov

Prázdninový dům Na Panorámě se nachází v nadmořské výšce 920 m n. m. , nedaleko od hřebenové silnice z Mariánské na Boží Dar (1000 m n. m.) vysoko nad údolím města Jáchymov (650 m n. m.). Klimaticky se tedy jedná o ideální místo k horské celoroční rekreaci – obklopené lesy a loukami, s nádherným výhledem na nejvyšší horu Krušnohoří Klínovec (1244 m n. m.) a dolů do údolí lázeňského města Jáchymov. Geograficky patří lokalita k části města Jáchymov nazývající se Nové Město, je však položena vysoko na horském hřebenu a je tak od Jáchymova fakticky oddělena.

Rezervovat ubytování v NA PANORÁMĚ - Jáchymov

Nejbližší ubytování v Jáchymově a okolí

Ubytování Jáchymov

 


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2024 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah