ROYAL COURT LEGEROVA - Praha

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více o aparthotelu

Popis ubytování

Moderní a pohodlné apartmány Royal Court s plně vybavenou kuchyní jsou výbornou volbou pro ty, kteří se chtějí cítit jako doma v jakémkoliv koutu světa. Apartmány budou Vašim vlastním bytem po celou dobu Vašeho pobytu v Praze. Hosté se mohou ubytovat v našich studiích, nebo rodinných apartmánech. Všechy jsou pak vybaveny vlastní kuchyní, televizí, klimatizací a koupelnou s toaletou.

Bezplatné bezdrátové připojení k internetu prostřednictvím Wi-Fi je samozřejmostí.

ROYAL COURT LEGEROVA ubytování v aparthotelu

Plocha studií od 35 čtverečních metrů. Mají jednu manželskou postel a rozkládací pohovku. Maximální kapacita ubytování: 3 dospělé a dítě do 2 let. Tyto moderní apartmány jsou ideální volbou pro služební cestu, cestování s přáteli nebo pro novomanžele. Tyto apartmány mají veškeré podmínky pro komfortní odpočinek.

Plocha apartmánu od 45 čtverečních metrů. Mají jednu manželskou postel a rozkládací pohovku. Maximální kapacita ubytování: 6 dospělých a dítě do 2 let. Pohodlné a velké apartmány kategorie Family jsou jako stvořeny pro odpočinek s rodinou nebo v menší společnosti přátel.

Gastronomie

Vedle apartmánů najdete spoustu restaurací s tradiční českou kuchyní a světoznámým českým pivem, potravinové obchody, pokud budete chtít vařit sami.

Okolí aparthotelu a Praha

Apartmány se nacházejí v samém centru Nového města, několik minut pěšky od stranice metra I. P. Pavlova, a procházka na Václavské náměstí potrvá pouhých 10 minut.

Hl. město Praha nabízí vše na co si vzpomenete. Navštivte historické centrum – Václavské náměstí, Staroměstské náměstí (Orloj), a spousty dalších turisticky atraktivních míst, kterých Praha nemá nedostatek. Projděte se podél Vltavy nebo rovnou vyplujte na okružní jízdu, přejděte Karlův most, navštivte Petřín, Vyšehrad, Hradčany, Žižkovskou televizní věž a spousty jiných krásných míst.

Rezervovat ubytování v ROYAL COURT LEGEROVA - Praha

Nejbližší ubytování v Praze a okolí

Ubytování Praha

 


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2024 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah