PRAGUE STUDIO APARTMENTS - Praha

  • Praha (839)
  • >>> Josefov (149)
  • >>> PRAGUE STUDIO APARTMENTS - Praha

Více o apartmánu

Popis ubytování

Prague Studio Apartments jsou situovány v samém centru Prahy, pár kroků od Václavského náměstí v novoměstském domě po rekonstrukci. V pohodlném pěším dosahu od studií se nachází většina historických památek a tedy mají skvělé umístnění pro Vaši návštěvu Prahy.

Prague Studio Apartments nabízí pět stylových nově zrekonstruovaných studií pro 2 až 3 osoby pár kroků od Václavského náměstí. Připojení k internetu je zde dostupné prostřednictvím bezdrátové sítě WiFi. Automobily je možné parkovat na placených parkovacích zónách v okolí.

PRAGUE STUDIO APARTMENTS ubytování v apartmánu

Studio tvoří prostor se zařízeným kuchyňským koutem, jídelním stolem, lůžky s povlečením i ručníky, koupelnou se sprchovým koutem a toaletou.

Součástí nástěnných dekorací je i mapa Prahy pro lepší orientaci po městě či v okolí apartmánu. Všechny studia jsou vybaveny připojením k Wi-Fi.

Recepce

pondělí - neděle: 9 hod. - 22 hod.

Gastronomie

Součástí studia je plně vybavená kuchyňka - hostům je tady k dispozici malá lednice, indukční varná deska, kávovar, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice či toaster.

Rádi také poskytneme našim hostům typy na oblíbené restaurace, kavárny či bary v v blízkém okolí.

Okolí apartmánu a Praha

Prague Studio Apartments sídlí v ulici Ve Smečkách kolmé na Václavské náměstí. Do Starého Města je to odsud 9 min. chůze (800 m), k Národnímu Muzeu 8 min. (600m), v bezprostředním okolí najdete pestrou paletu historických budov, památek či expozic různých slohů a stylů, nákupní galerie či turistické trasy.

Rezervovat ubytování v PRAGUE STUDIO APARTMENTS - Praha

Nejbližší ubytování v Praze a okolí

Ubytování Praha


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2024 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah