APARTMÁN OPLETALOVA 9 - Praha

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto
  • Praha (840)
  • >>> Josefov (149)
  • >>> APARTMÁN OPLETALOVA 9 - Praha

Více o apartmánu

Popis ubytování

Vítejte v nadstandardně zařízeném Apartmánu Opletalova 9, který je vybaven tak, aby Vám poskytl pocit pohodlí a harmonie během Vaší plánované dovolené či služební cesty. Bytový dům s apartmánem se nachází na atraktivní adrese v centru Prahy, jen pár kroků od Václavského náměstí, apartmán je pak umístěn v 5. patře s výtahem s výhledy na střechy sousedících budov, část ložnic je orientována k vnitrobloku.

Moderní apartmán Opletalova 9 nabízí 5 ložnic s pohodlnými postelemi, úložnými prostory a en-suite umyvadly, 2 koupelny se sprchou a 2 samostatné WC. Společenským zázemím apartmánu je obývací pokoj vybaven rohovými sedacími soupravami, proskleným jídelním stolem se židlemi, stolkem s počítačem, kuchyňským koutem s kvalitními spotřebiči. Zdi obývacího pokoje i ložnic jsou zde vkusně dekorovány barvitými lustry v ArtDeco stylu.

K vybavení apartmánu patří Wi-Fi internet zdarma, kvalitní kávovar značky Nivona pro přípravu šálku lahodné kávy, pračka, sušák, myčka na nádobí, žehlící prkno se žehličkou, skládací dětská postýlka, mobilní ventilátory, fény na vlasy, toaletní potřeby, zásoby zrnkové kávy, kávových kapslí či čajů a mnoho dalšího. Cena zahrnuje úklid jednou týdně, veškeré povlečení a ručníky.

APARTMÁN OPLETALOVA 9 ubytování v apartmánu

Všech 5 ložnic lze připravit dle přání pro jednotlivce či páry, najdete zde noční stolky s lampičkami, en suite umyvadla a úložní prostory pro Váš komfort. Na pokojích také najdete stojánkové ventilátory, fény, na oknech jsou zde závěsy umožňující regulaci denního světla.

Gastronomie

V obývacím pokoji najdete kuchyňku s lednicí s mrazákem, indukční varnou deskou, myčkou, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí, toustrem a oblíbeným kávovarem značky Nivona k přípravě lahodné kávy jako z kavárny.

Pokud dáte přednost procházce do centra, čeká na Vás řada kvalitních restaurací s nabídkou české i mezinárodní kuchyně.

Okolí apartmánu a Praha

Z Apartmánu Opletalova 9 máte v pěším dosahu všechny významné historické památky Prahy. Opletalova ulice ústí na Václavské náměstí, kam se pohodlnou pěší chůzí dostanete za několik málo minut, ke Staroměstskému náměstí s majestátním Týnským chrámem a orlojem to máte pak za 15 min (1,3 km) pěšky. Pokud se vydáte z Václavského náměstí nahoru, opačným směrem dojdete k nově zrekonstruované budově Národního Muzea, kde se můžete při prohlídce stálé expozice Momenty dějin, kochat novými interiéry nebo shlížet na panorama města z nově otevřené kopule Muzea.

Rezervovat ubytování v APARTMÁN OPLETALOVA 9 - Praha

Nejbližší ubytování v Praze a okolí

Ubytování Praha

 


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2024 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah