HOME SWEET HOME APARTMENT - Praha

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více o apartmánu

Popis ubytování

Apartmán Home Sweet Home se nachází na Smíchově, jen pár kroků od nábřeží Vltavy, podél které se můžete pohodlně vydat k hlavním památkám města.

Tři minuty chůze od apartmánu se nachází velké nákupní centrum, obklopené mnoha restauracemi, bary a kavárnami. Díky hromadné dopravě s velmi dobrým spojením se snadno dostanete k areálu Pražského hradu a Starého Města a stejně tak do moderního centra města. Apartmán Home Sweet Home se nachází v přízemí. K dispozici je útulný pokoj se dvěma postelemi, které lze na přání spojit či rozdělit do dvou lůžek, plně vybavený kuchyňský kout, jídelní kout se židlemi pro 2 osoby a koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Apartmán je ideální pro páry, přátele nebo kolegy na služební cestě. Poplatek za závěrečný úklid ve výši 25€ není v ceně ubytování.

HOME SWEET HOME APARTMENT ubytování v apartmánu

Apartmán Home Sweet Home se nachází v přízemí. K dispozici je útulný pokoj se dvěma postelemi, které lze na přání spojit či rozdělit do dvou lůžek, plně vybavený kuchyňský kout, jídelní kout se židlemi pro 2 osoby a koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Apartmán je ideální pro páry, přátele nebo kolegy na služební cestě.

Gastronomie

Tři minuty chůze od apartmánu se nachází velké nákupní centrum, obklopené mnoha restauracemi, bary a kavárnami. Apartmán Home Sweet Home má plně vybavený kuchyňský kout, jídelní kout se židlemi pro 2 osoby.

Okolí apartmánu a Praha

Apartmán Home Sweet Home se nachází na Smíchově, jen pár kroků od nábřeží Vltavy, podél které se můžete pohodlně vydat k hlavním památkám města. Tři minuty chůze od apartmánu se nachází velké nákupní centrum, obklopené mnoha restauracemi, bary a kavárnami.

Rezervovat ubytování v HOME SWEET HOME APARTMENT - Praha

Nejbližší ubytování v Praze a okolí

Ubytování Praha


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2024 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah