CHARLES IV. APARTMENT - Praha

Více o hotelu

Popis ubytování

Apartmán Charles IV. nabízí luxusní a designové ubytování v nejvyšším standardu.

Udiví vás vkusnou kombinací starožitných uměleckých předmětů a nejmodernějšího vybavení. Náš apartmán se nachází jen pár kroků od Karlova mostu, v Mostecké ulici, přímo na Královské cestě Karla IV. Většina budov v Mostecké ulici, stejně jako Karlův most, byla původně postavena ve 14. století. Snadno se dostanete ke všem historickým památkám a místům Prahy. Apartmán je rozvržen do dvou ložnic s manželskou postelí, v jedné z nich se dokonce nachází vana, dvou koupelen se sprchovým koutem, obýváku a jídelny. To vše v zajímavě a velkoryse řešeném prostoru, který skvěle doplní vaše dojmy z pobytu v malebné historické Praze. Poplatek za závěrečný úklid ve výši 55 € není v ceně ubytování.

CHARLES IV. APARTMENT ubytování v hotelu

Apartmán je rozvržen do dvou ložnic s manželskou postelí, v jedné z nich se dokonce nachází vana, dvou koupelen se sprchovým koutem, obýváku a jídelny. To vše v zajímavě a velkoryse řešeném prostoru.

Gastronomie

V okolí apartmánu je několik restaurací, barů a kaváren. Pokud byste chtěli zůstat v apartmánu, máte možnost uvařit si v kuchyni.

Okolí hotelu a Praha

Náš apartmán se nachází jen pár kroků od Karlova mostu, v Mostecké ulici, přímo na Královské cestě Karla IV. Většina budov v Mostecké ulici, stejně jako Karlův most, byla původně postavena ve 14. století. Snadno se dostanete ke všem historickým památkám a místům Prahy.

Rezervovat ubytování v CHARLES IV. APARTMENT - Praha

Nejbližší ubytování v Praze a okolí

Ubytování Praha


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2024 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah