HOTEL ANGLICKÝ DVŮR - Karlovy Vary

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více o hotelu

Popis ubytování

Spa Hotel Anglický Dvůr se nachází v Sadové ulici, v historickém centru Karlových Varů, jen několik minut chůze od minerálních pramenů.

HOTEL ANGLICKÝ DVŮR ubytování v hotelu

Jednolůžkový pokoj
Jednolůžkové standardní pokoje jsou skvělou volbou pro single cestovatele. Pokoj má samostatnou postel, šatník, psací stůl a koupelnu se sprchovým koutem.

Dvoulůžkový pokoj
Dvoulůžkové standardní pokoje jsou nejpočetnější kategorií našeho hotelu. Díky architektonickým zvláštnostem budovy se mohou pokoje mezi sebou výrazně lišit svou dispozicí, k dispozici jsou i pokoje mezonetového typu. Standardní pokoj pro dva má vždy 1 manželskou postel nebo 2 samostatné postele, šatník, psací stůl a koupelnu se sprchovým koutem nebo vanou.

Třílůžkový pokoj
Třílůžkové nebo rodinné pokoje jsou ideální variantou pro skupinu přátel nebo rodinu s dětmi. Pokoje této kategorie mají dvě místnosti nebo dvě patra. Místnosti a patra jsou průchozí, tzn. nejsou mezi sebou ohraničeny dveřmi. Třílůžkové pokoje mají zpravidla 1 manželskou a 1 samostatnou postel, šatník, psací stůl a koupelnu se sprchovým koutem nebo vanou.

Dvoulůžkový Lux
Nejprostornější a nejsvětlejší hotelové pokoje. V každém pokoji kategorie LUX je balkón s výhledem na Sadovou ulici. V pokoji je manželská postel, sedačka, šatník, psací stůl a koupelna s vanou.

Rezervovat ubytování v HOTEL ANGLICKÝ DVŮR - Karlovy Vary

Nejbližší ubytování v Karlových Varech a okolí

Ubytování Karlovy Vary

 


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2024 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah