HOTEL ANGLICKÝ DVŮR - Karlovy Vary

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více o hotelu

Popis ubytování

Spa Hotel Anglický Dvůr se nachází v Sadové ulici,   v historickém centru Karlových Varů,   jen několik minut chůze od  minerálních pramenů.

Spa Hotel Anglický Dvůr  se nachází v Sadové ulici,   v historickém centru Karlových Varů,   jen několik minut chůze od  minerálních pramenů.

Hostům se v hotelu dostane maximálního komfortu a odpočinku. Připojení k internetu je zde dostupné prostřednictvím bezdrátové sítě WiFi.

Hosté se v hotelu mohou ubytovat v jedno, dvou nebo třílůžkových pokojích různého standardu.  

HOTEL ANGLICKÝ DVŮR ubytování v hotelu

Jednolůžkový pokoj Standard

Jednolůžkové standardní pokoje jsou skvělou volbou pro single cestovatele. Pokoj má samostatnou postel, šatník, psací stůl a koupelnu se sprchovým koutem. Pokoje této kategorie se nacházejí jak v hlavní budově hotelu, tak i v novém korpusu. Korpusy jsou propojeny vnitřním průchodem.

Dvoulůžkový pokoj Standard

Dvoulůžkové standardní pokoje jsou nejpočetnější kategorií našeho hotelu. Díky architektonickým zvláštnostem budovy se mohou pokoje mezi sebou výrazně lišit svou dispozicí, k dispozici jsou i pokoje mezonetového typu. Standardní pokoj pro dva má vždy 1 manželskou postel nebo 2 samostatné postele, šatník, psací stůl a koupelnu se sprchovým koutem nebo vanou. Pokoje této kategorie se nacházejí jak v hlavní budově hotelu, tak i v novém korpusu. Korpusy jsou propojeny vnitřním průchodem.

Třílůžkový pokoj

Třílůžkové nebo rodinné pokoje jsou ideální variantou pro skupinu přátel nebo rodinu s dětmi. Pokoje této kategorie mají dvě místnosti nebo dvě patra. Místnosti a patra jsou průchozí, tzn. nejsou mezi sebou ohraničeny dveřmi. Třílůžkové pokoje mají zpravidla 1 manželskou a 1 samostatnou postel, šatník, psací stůl a koupelnu se sprchovým koutem nebo vanou. Všechny pokoje této kategorie se nacházejí v hlavní budově hotelu, spolu s restaurací a léčebnou částí.

Lux

Nejprostornější a nejsvětlejší hotelové pokoje. V každém pokoji kategorie LUX je balkón s výhledem na Sadovou ulici. V pokoji je manželská postel, sedačka, šatník, psací stůl a koupelna s vanou. Lux je vhodný pro manželský pár nebo rodinu s dítětem, kteří potřebují maximální pohodlí a nejsou zvyklí na kompromisy. Všechny pokoje této kategorie se nacházejí v hlavní budově hotelu, spolu s restaurací a léčebnou částí.

Jednolůžkový pokoj Ekonom

Jednolůžkové pokoje kategorie «Ekonom» jsou zařízeny stejně jako standardní hotelové pokoje. Liší se pouze výhledem z okna: u pokojů kategorie Ekonom nebude příliš krásný: okna směřují na stěnu sousední budovy. Tato varianta bude vyhovovat těm, kteří chtějí obdržet kvalitní balík služeb za menší peníze, prakticky bez kompromisů. Pokoje této kategorie se nacházejí jak v hlavní budově hotelu, tak i v novém korpusu. Korpusy jsou propojeny vnitřním průchodem.

Dvoulůžkový pokoj Ekonom

Dvoulůžkové pokoje kategorie «Ekonom» jsou prakticky stejně zařízeny jako standardní hotelové pokoje. Liší se pouze výhledem z okna: u pokojů kategorie Ekonom nebude příliš krásný: okna směřují na stěnu sousední budovy. V koupelnách pokojů kategorie «Ekonom» je vždy sprchový kout. Tato varianta bude vyhovovat těm, kteří chtějí obdržet kvalitní balík služeb za menší peníze, prakticky bez kompromisů. Pokoje této kategorie se nacházejí jak v hlavní budově hotelu, tak i v novém korpusu. Korpusy jsou propojeny vnitřním průchodem. Dávejte, prosím, pozor na to, že přistýlka není v pokojích této kategorie možná!

Rezervovat ubytování v HOTEL ANGLICKÝ DVŮR - Karlovy Vary

Nejbližší ubytování v Karlových Varech a okolí

Ubytování Karlovy Vary

 


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2022 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah