RESIDENCE U TŘÍ BUBNŮ - Praha

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto
  • Praha (767)
  • >>> Josefov (93)
  • >>> RESIDENCE U TŘÍ BUBNŮ - Praha

Více o hotelu

Popis ubytování

Hotel U Tři Bubnů byl postaven v 15. století. Je tvořen dvěma sousedními budovami. Hotel se nachází v historickém centru Prahy v ulici U radnice, pouze 50 metrů od Staroměstského náměstí, naproti domu kde kdysi bydlel spisovatel Franz Kafka. Celý dům ze zapsán jako památkově chráněná budova na listině UNESCO. Pro svou polohu je velmi vyhledáván turisty z celého světa. Pouhou minutou chůze od hotelu se ocitnete na Staroměstském náměstí se starověkým Orlojem, Chrámem Sv. Mikuláše, Týnským chrámem a spoustou těch nejromantičtějších restaurací. Nedaleko od hotelu je starý Židovský hřbitov, Španělská synagoga s Židovským muzeem (2 minuty chůze), Karlův most (5 minut chůze), Malá Strana (15 minut chůze), Pražský hrad (30 minut chůze), ale i poněkud modernější Václavské náměstí (5 minut chůze) se spoustou obchodů a nákupních středisek, nočních podniků a diskoték.

RESIDENCE U TŘÍ BUBNŮ ubytování v hotelu

Hotel U Tří Bubnů nabízí svým klientům tři kategorie ubytování:
Standard
Superior
Attic/Apartment
Všechny pokoje mají stejné vybavení, liší se pouze velikostí.
Jsou vybaveny stylovým nábytkem, LCD HDTV s plochou obrazovkou 80 cm se satelitním příjmem (více než 80 programů), DVD přehrávačem, telefonem s přímou volbou, vysoušečem vlasů, trezorem, minibarem, rychlovarnou konvicí pro přípravu kávy či čaje, WI-FI internetovým připojením a vlastní koupelnou s vanou nebo sprchovým koutem a toaletou.
24 hodinová hotelová Recepce se nachází v přízemí hlavní budovy. Snídaně se podávají v jídelně od 7.00 - 10.30 hodin formou bufetu. Po této době slouží místnost jako společenská, s možností použití hotelového PC s tiskárnou a WI-FI internetovým připojením zdarma. V přízemí a suterénu hlavní budovy se nachází Restaurant Ambiente Brasileiro nabízející pokrmy mezinárodní kuchyně a speciality brazilské kuchyně.

Recepce

24 hodinová recepce poskytující: informace, rezervace vstupenek, restaurací, výletů, potvrzování letů, odesílání pošty, prodej alkoholických nápojů, hygienických potřeb, poštovních známek, map

Rezervovat ubytování v RESIDENCE U TŘÍ BUBNŮ - Praha

Nejbližší ubytování v Praze a okolí

Ubytování Praha

 


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2019 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah