APARTMÁN HOŠNA - Praha

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více o apartmánu

Popis ubytování

Apartmán Hošna se nachází v Praze, v blízkosti stanice metra "A" Skalka.

Apartmán Hošna v Praze nabízí ubytování ve dvou samostatných apartmánech v horních patrech rodinného domu. Vhodné i pro rodiny s dětmi, dětská postýlka k zapůjčení. Parkování na zahradě u domu za poplatek. Wifi připojení k internetu.

APARTMÁN HOŠNA ubytování v apartmánu

K ubytování jsou připraveny 2 apartmány - jeden čtyřlůžkový a jeden dvoulůžkový. Apartmány jsou umístěny v horních patrech domu, mají samostatný vchod. Spodní apartmán se skládá ze dvou pokojů, koupelny se sprchovým koutem a toaletou a vybavenou kuchyňskou linkou, lednicí, jídelním stolem. Oba pokoje jsou dvoulůžkové. Horní apartmán je dvoulůžkový, patří k němu kuchyňský kout s lednicí a sprchový kout, toaleta. Pokoj je umístěn v půdní vestavbě s výhledem na město.

Gastronomie

Ubytování se nabízí bez jídla, dispozici je kuchyňský kout přímo v apartmánu. V okolí je několik restaurací i obchodů s potravinami.

Okolí apartmánu a Praha

Apartmány jsou situovány v klidné části města v rodinném domě, s dobrou dostupností do centra města (cca 15 minut metrem). V okolí najdete spoustu možností k aktivnímu trávení volného času, jsou zde tenisové kurty, horolezecká stěna, skatepark, minigolf, krytý bazén a v letních měsících i koupaliště.

Rezervovat ubytování v APARTMÁN HOŠNA - Praha

Nejbližší ubytování v Praze a okolí

Ubytování Praha


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2024 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah