HOTEL KLARINN - Praha

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více o hotelu

Popis ubytování

Vítejte v hotelu KLARINN

Skvělá lokalita v blízkosti Pražského hradu a Karlova mostu.

Hotel Klarinn v historickém centru Prahy nabízí 19 pokojů a apartmá v secesním stylu, kde si příjemně odpočinete po náročném objevování krásných zákoutí Malé Strany a Starého Města.

Secesní budova, ve které se nachází Hotel Klarinn, je významnou součástí architektury Malé Strany od roku 1889. Okouzlující čtyřhvězdičkový hotel Klarinn je dnes jednou z nejprestižnějších adres. Pouze devatenáct pokojů pro pár šťastných, dokonale vystihují exkluzivnost budovy, designu a umístění.

Výhled z našich hotelových pokojů je nezapomenutelný. Uvidíte Pražský hrad, Malou Stranu a Karlův most tak jasně, jako by byly na dlani.

Hotel Klarinn nabízí ubytování se snídaní v 19 klimatizovaných a individuálně zařízených nekuřáckých pokojích. Luxusní pokoje a apartmá plně respektují historický charakter budovy, ve které se hotel nachází a poskytují svým hostům opravdový zážitek během jejich pobytu v Praze. Všechny pokoje a apartmá mají svůj individuální design a dispozice.

Pokoje a aprtmány tipu „DELUXE“ poskytují nádherný výhled na Pražský hrad. Pet pokoj j vyhrazený pro milovníky menších pejsků a koček, kteří chtějí strávit dovolenou v Praze se svým mazlíčkem.

Vybavení pokojů zahrnuje klimatizaci, internet wifi, TV s vybranými kanály, sejf, mini bar.

Prostorné luxusní koupelny disponují luxusní vanou nebo sprchovým koutem, fénem, bidetem a WC.

V ceně ubytování jsou zahrnuty snídaně formou bufetu a poplatky.

HOTEL KLARINN ubytování v hotelu

STANDARD ROOM

Standardní pokoje v secesním stylu a jedinečném designu nabízejí pohodlný nábytek a elegantní koupelny s vanou nebo sprchovým koutem, bidetem a WC. Díky protihlukovým oknům můžete nerušeně odpočívat po náročném dni.

Jedna manželská postel nebo dvě samostatná lůžka18 –27 m2 2 dospělíMožnost přistýlky

Všechny pokoje jsou nekuřácké a kromě vodících psů nejsou povolena žádná zvířata.

UNIKÁTNÍ BENEFITY POKOJE2 láhve vody při příjezdu jako pozornost podnikuVysokorychlostní bezdrátové připojení k internetuTV s mezinárodními kanály /satelit? TelefonVýhled: Úřad vládyklimatizacepsací stůl a židlesejf a ledničkakoupelna s vanou nebo sprchovým koutem, bidetem a WCfén na vlasy a kosmetikaručníkysnídaně v ceně

DELUXE ROOM

Deluxe pokoje v secesním stylu a jedinečném designu nabízejí jedinečný výhled na Pražský hrad. Elegantní a prostorné koupelny disponují luxusní vanou nebo sprchovým koutem, bidetem, fénem a WC. Díky protihlukovým oknům můžete nerušeně odpočívat po náročném dni.

Jedna manželská postel nebo dvě samostatná lůžka 25 – 27 m2 2 dospělíMožnost přistýlky

Všechny pokoje jsou nekuřácké a kromě vodících psů nejsou povolena žádná zvířata.

UNIKÁTNÍ BENEFITY POKOJE2 láhve vody při příjezdu jako pozornost podnikuVysokorychlostní bezdrátové připojení k internetuTV s mezinárodními kanály /satelit? TelefonVýhled: Pražský hradklimatizacepsací stůl a židlesejf a ledničkakoupelna s vanou nebo sprchovým koutem, bidetem a WCfén na vlasy a kosmetikaručníkysnídaně v ceně

DELUXE TRIPLE ROOM

Deluxe pokoje v secesním stylu a jedinečném designu nabízejí jedinečný výhled na Pražský hrad. Elegantní a prostorné koupelny disponují luxusní vanou, bidetem, fénem a WC. Díky protihlukovým oknům můžete nerušeně odpočívat po náročném dni.

Jedna manželská postel a jedno samostatné33 m2 3 dospělí

Všechny pokoje jsou nekuřácké a kromě vodících psů nejsou povolena žádná zvířata.

UNIKÁTNÍ BENEFITY POKOJE2 láhve vody při příjezdu jako pozornost podnikuVysokorychlostní bezdrátové připojení k internetuTV s mezinárodními kanály /satelit? TelefonVýhled: Pražský hradklimatizacepsací stůl a židlesejf a ledničkakoupelna se vanou, bidetem a WCfén na vlasy a kosmetikaručníkysnídaně v ceně

JUNIOR SUITE

Junior apartmá v secesním stylu a jedinečném designu nabízí pohodlný nábytek s oddělenými pokoji. Elegantní koupelna disponuje sprchovým koutem, fénem, bidetem a WC. Díky protihlukovým oknům můžete nerušeně odpočívat po náročném dni.

Jedna manželská postel a jedno lůžko25 m2 3 dospělí

Všechny pokoje jsou nekuřácké a kromě vodících psů nejsou povolena žádná zvířata.

UNIKÁTNÍ BENEFITY POKOJE2 láhve vody při příjezdu jako pozornost podnikuVysokorychlostní bezdrátové připojení k internetuTV s mezinárodními kanály ze satelituTelefonVýhled: Úřad vlády České Republikyklimatizacepsací stůl a židlesejf a ledničkakoupelna se sprchovým koutem, bidetem a WCfén na vlasy a kosmetikaručníkysnídaně v ceně

GRAND DELUXE SUITE

Nádherné prostorné hotelové apartmá v secesním stylu nabízí návštěvníkům Prahy nezapomenutelný výhled na to nejlepší z města, na Pražský hrad. Elegantní a prostorné koupelny disponují luxusní vanou, fénem, bidetem a WC. Díky protihlukovým oknům můžete nerušeně odpočívat po náročném dni.

Dvě manželské postele nebo čtyři samostatná lůžka44 m2 4 dospělí

Všechny pokoje jsou nekuřácké a kromě vodících psů nejsou povolena žádná zvířata.

UNIKÁTNÍ BENEFITY POKOJE4 láhve vody při příjezdu jako pozornost podnikuVysokorychlostní bezdrátové připojení k internetuTV s mezinárodními kanály /satelit? TelefonVýhled: Pražský hradklimatizacepsací stůl a židlesejf a ledničkakoupelna s vanou, bidetem a WCfén na vlasy a kosmetikaručníkysnídaně v ceně

GRAND ROYAL SUITE

Nejlepší apartmá hotelu Klarinn v secesním stylu nabízí návštěvníkům Prahy pohodlný prostorný pokoj s nezapomenutelným výhledem na to nejlepší z města, na Pražský hrad. Elegantní a prostorné koupelny disponují luxusní vanou a sprchovým koutem, fénem, bidetem a WC. Díky protihlukovým oknům můžete nerušeně odpočívat po náročném dni.

Dvě manželské postele nebo čtyři samostatná lůžka44 m2 4 dospělí

Všechny pokoje jsou nekuřácké a kromě vodících psů nejsou povolena žádná zvířata.

UNIKÁTNÍ BENEFITY POKOJE4 láhve vody při příjezdu jako pozornost podnikuŽupany a pantofleVysokorychlostní bezdrátové připojení k internetuTV s mezinárodními kanály /satelit? TelefonVýhled: Pražský hradklimatizacepsací stůl a židlesejf a ledničkakoupelna s vanou a sprchovým koutem, bidetem a WCfén na vlasy a kosmetikaručníkysnídaně v ceně

PET ROOM

Máte menšího čtyřnohého kamaráda, kterého nechcete nechat doma samotného? Vezměte ho s sebou a rezervuje si náš unikátní Pet pokoj pro mazlíčky.

Dvě samostatná lůžkaPelíšek pro psa nebo kočku24 m22 dospělíPes nebo kočka do 8kg

Všechny pokoje jsou nekuřácké.

UNIKÁTNÍ BENEFITY POKOJE2 láhve vody při příjezdu jako pozornost podnikuMisky na vodu a na jídlo pro mazlíčkaK dispozici záchod a stelivo pro kočkuK dispozici škrábadlo pro kočkuK dispozici hračky pro psa nebo kočkuVysokorychlostní bezdrátové připojení k internetuTV s mezinárodními kanály /satelit? Telefonklimatizacepsací stůl a židlesejf a ledničkakoupelna se sprchovým koutem a WCfén na vlasy a kosmetikaručníkysnídaně v ceně

Recepce

Recepce je otevřená 24 hodin denně.

Náš motivovaný tým se o vás postará s nadšením a vášní, pomůžeme vám prozkoumat Prahu a její romantické úkryty.

Gastronomie

V suterénních prostorách hotelu se nachází restaurace a konferenční salonek.

V letních měsících je otevřena útulná zahrádka ve vnitrobloku budovy.

Restaurace

Snídaně jsou podávány formou bufetu v restauraci a jsou zahrnuty v ceně ubytování.

V den, kdy nemáte zajištěnou snídani v rámci ubytování,

Můžete si u nás koupit snídani v ceně 250 CZK = 10 € / 1 osobu

Na požádání poskytujem room service (příplatek 200 CZK = 8 €).

Konferenční salonek

Máte zájem o pronájem salonku s kapacitou 16-20 osob pro soukromou party nebo chcete využít salonek ke konferenčním účelům?

Podle Vašich potřeb připravíme tento hezký prostor flexibilně přímo pro Váš účel.

ServiceMax kapacita salonku 20 osobMultifunkční prostředí s denním světlemCoffee breakCateringAudio-visualní vybaveníWifi internet

Okolí hotelu a Praha

Z našeho hotelu v centru Prahy dojdete pěšky ke všem hlavním památkám za pár minut. Projděte se k Pražskému hradu, Staroměstkému náměstí, židovské čtvrti, Václavskému náměstí nebo Karlovu mostu. Náš motivovaný tým se o vás postará s nadšením a vášní. Pomůžeme vám prozkoumat Prahu a její romantické úkryty.

Hotel Klarinn má ideální polohu pro pěší vzdálenosti od všech hlavních a nejkrásnějších památek Prahy. Jen pár krků a můžete objevovat krásy Malé strany a Starého města, majestátnost Karlova mostu a Pražského hradu nebo si užít romantickou procházku ve Valdštejnské zahradě nebo na Petříně.

Rezervovat ubytování v HOTEL KLARINN - Praha

Nejbližší ubytování v Praze a okolí

Ubytování Praha


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2023 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah