THE GOLDEN WHEEL BOUTIQUE HOTEL - Praha

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více o hotelu

Popis ubytování

Romantický Hotel U Zlatého kola nabízí kouzelné ubytování v centru Prahy v úchvatné historické ulici Nerudova, kde se vám naskytne úžasný výhled na Pražský hrad.

Butikový hotel The Golden Wheel se nachází v historické ulici Nerudova pod Pražským hradem, který se nachází 5 minut chůze od Karlova mostu. Nabízí ubytování v individuálně zařízených pokojích s bezplatným připojením k Internetu.

THE GOLDEN WHEEL BOUTIQUE HOTEL ubytování v hotelu

Nabízí sedmnáct luxusně zařízených pokojů, včetně klimatizovaného podkroví, vybavených minibarem, satelitním TV a internetem. Dostupné jsou dvoulůžkové pokoje a Suites pro 2, 3 nebo 4 osoby. Hotelové pokoje jsou zdobeny historickými detaily, jako jsou nádherné malované stropní trámy, zděné klenby či barokní stropy. Vždy se snažíme poskytnout svým hostům příjemnou rodinnou atmosféru a přátelské prostředí.

Recepce

Recepce je otevřena 24 hodin denně. Check-in je v našem hotelu prováděn od 14:00 hodin, check-out probíhá do 11:00 hodin.

Gastronomie

V přízemí hotelu lze posedět v malé útulné kavárničce Café Arcadia s pravou italskou kávou a čokoládou.

Okolí hotelu a Praha

Hotel se nachází v Nerudově ulici, jedné z malebných uliček Malé Strany, která je vyhledávanou turistickou trasou vedoucí až k Pražskému hradu. Kousek od hotelu se nachází známá Petřínská rozhledna s přilehlým parkem. Další zajímavou částí centra je Staroměstské náměstí s Orlojem, kam se dostanete přes Karlův most.

Rezervovat ubytování v THE GOLDEN WHEEL BOUTIQUE HOTEL - Praha

Nejbližší ubytování v Praze a okolí

Ubytování Praha


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2024 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah