PODKROVÍ S VLASTNÍ KOUPELNOU A WC - Ledce

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více o apartmánu

Popis ubytování

Podkroví s vlastní koupelnou a wc nabízí ubytování v obci Svinařov.

Příjemné, prostorné podkroví 60 m2 v klidné obci. Autem je dobrá dojezdnost do Prahy. Vhodné pro páry nebo cestující s dětmi od 5 let, kteří hledají klid a minimální turistický ruch. Vhodné i pro služební cesty.

Podroví s vlastní koupelnu a wc pro - 3 osoby se nachází přímo ve vesnici, malý kousek od autobusové zastávky a blízko obchodu s potravinami. Přístup je přes společnou chodbu. Galerie je v prvním patře. V případě potřeby lze využít pračku a sušičkuza poplatek. Wifi připojení k internetu. Parkování přímo u domu. Součástí vybavení je lednice, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, vše na přípravu čaje, kávy, cukr, mléko, drobný snack. K dispozici je malý cvičební koutek s orbitackem, činky a to zdarma. Za poplatek je k dispozici přímo v podkroví soukromá infrasauna. V koupelně prostorný, otevřený sprchový kout a mýdlo, šampon, kondicionér, krém, odličovací potřeby i fén zdarma.

PODKROVÍ S VLASTNÍ KOUPELNOU A WC ubytování v apartmánu

K dispozici je podkroví, tvořené otevřeným, loftovým prostorem. Jedná se o 60m2 nově zrekonstruovaného, moderního prostoru s vlastní koupelnou a wc. Koupelna má velký sprchový kout a též dostatek prostoru. Součástí je i infrasauna pro 2 osoby s osvětlením a hudbou a také prostor na cvičení se základním vybavením (orbitrack, činky, podložka apod.).

Recepce

Dohodou, běžně jsme k dispozici mezi 14 - 18 hodinou, jinak dle potřeby na telefonu i osobně.

Gastronomie

Jako součást komfortu je pro hosty připraveno základní vybavení k snídaním přímo na pokoji a to i čaj, kávu, mléko, cukr, sůl, instantní kaše a malý snack.

Okolí apartmánu a Ledce

V okolí je mnoho cyklostezek, ideální pro méně náročné tůry pěšky. Jsou zde lesíky a lesy, kde můžete houbařit a také máte možnost využít přímo ve vesnici jízdu na koni pro děti, případně vzrůstem menší dospělé. 2 kilometry, procházkou dojdete na Smečno, kde je starobylý park, zámek, kavárna, restaurace. Lze si udělat městskou dopravou výlet do Slaného, Mělníka.

Rezervovat ubytování v PODKROVÍ S VLASTNÍ KOUPELNOU A WC - Ledce

Nejbližší ubytování v Ledcích a okolí

 


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2021 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah