DRAGON APARTMENTS - Karlovy Vary

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více o aparthotelu

Popis ubytování

Dragons Apartments nabízejí komfortní a moderní ubytování nedaleko centra lázeňského města Karlovy Vary. Ubytovat se můžete v jednom z devíti apartmánů, kde každý apartmán je vybaven vlastní kuchyňskou linkou a koupelnou se sprchovým koutem / vanou a toaletou. Některé apartmány jsou navíc vybaveny TV, pračkou a troubou.

Parkování je možné v areálu. Bezplatné bezdrátové připojení k internetu prostřednictvím Wi-Fi je samozřejmostí.

DRAGON APARTMENTS ubytování v aparthotelu

Hosté se mohou ubytovat v apartmánech D1 až D5, D8 a D9. Všechny apartmány jsou moderně zařízené a disponují kuchyňskou linkou a koupelnou s toaletou.

Okolí aparthotelu a Karlovy Vary

Krajské město Karlovy Vary je známe díky svému lázeňství a léčivým pramenům, kterých zde není málo. Při procházce centrem narazíte hned na několik kolonád, kde dle mého názoru je nejmajestátnější Mlýnská kolonáda, nad kterou se nachází i menší vyhlídka. Dále kolonády Tržní, Zámecká, Sadová či Vřídelní. Historických památek je zde též mnoho od kapliček a kostelů po historické budovy lázní a jiné. Při procházce centrem narazíte např. na kostel sv. Máří Magdalény, zámeckou věž nebo sloup se sousoším Nejsvětější Trojice. Za návštěvu též stojí Karlovarská Becherovka či moderní hotelový komplex Thermal, kde se každoročně pořádá filmový festival. Vyhlídek a rozhleden zde též naleznete mnoho a nabídnou nádherný pohled jak na historickou část města, tak na tu novější a okolí.

Rezervovat ubytování v DRAGON APARTMENTS - Karlovy Vary

Nejbližší ubytování v Karlových Varech a okolí

Ubytování Karlovy Vary

 


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2024 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah