CHATA ALEXANDRA - Abertamy

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více o chatě

Popis ubytování

Chata Alexandra nabízí ubytování v Krušných horách.

Chata Alexandra se nachází v obci Hřebečná - Abertamy a poskytuje ubytování až pro 16 osob ve 4 pokojích a 1 apartmánu. Součástí chaty je společná kuchyň, jídelna a sauna. Parkování přímo u chaty. Wifi připojení k internetu zdarma.

CHATA ALEXANDRA ubytování v chatě

K dispozici je jeden čtyřlůžkový apartmán, jeden dvoulůžkový a tři třílůžkové pokoje. Všechny pokoje mají TV a vlastní koupelnu se sprchou a WC, v apartmánu je koupelna s vanou a obývací část s pohovkou a TV. Hosté mají přístup do společné kuchyně, jídelny a sauny.

Gastronomie

Ubytování se nabízí bez jídla, hostům je k dispozici společná zařízená kuchyně. Snídani, oběd i večeři lze po domluvě zajistit. Nejbližší restaurace a obchod s potravinami jsou vzdáleny zhruba 1,5 km.

Okolí chaty a Abertamy

V okolí je přes 200 km cyklistických tras a mnoho km tras turistických. Vydat se můžete například do Ryžovny, kde se pasou stáda ovcí a krav a kde si můžete koupit sýry a ochutnat místní speciality. V zimním období je v blízkosti v provozu několik lyžařských areálů, nejbližší je vzdálen cca 1,6 km. Na své si zde přijdou i běžkaři.

Rezervovat ubytování v CHATA ALEXANDRA - Abertamy

Nejbližší ubytování v Abertamech a okolí

Ubytování Abertamy

 


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2021 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah