CHALUPA KAROLKA - Abertamy

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více o chalupě

Popis ubytování

Chalupa Karolka nabízí klidné ubytování ve městě Abertamy.

Chalupa Karolka se nachází přímo ve městě Abertami, jen pár kroků od centra města. Nabízí klidné ubytování mimo hlavní silnici v útulném prostředí až pro 8 osob. Hosté mají k dispozici také zahradu s posezením, ohništěm a grilem. Úschovna kol nebo lyží je součástí objektu. Parkování přímo u chalupy. Wifi připojení k internetu zdarma.

CHALUPA KAROLKA ubytování v chalupě

Chalupa s celkovou kapacitou 8 lůžek se skádá ze 4 ložnic, 2 koupelen - jedna s vanou, druhá se sprchovým koutem, obývacího pokoje s pohovkou, krbem, jídelním koutem a TV a z plně vybavené kuchyně.

Gastronomie

Ubytování se nabízí bez jídla, hosté mají k dispozici plně vybavenou kuchyň. Nejbližší restaurace se nachází necelých 200 m od ubytování.

Okolí chalupy a Abertamy

Město Abertamy leží v Krušných horách, nedaleko státních hranic s Německem, zhruba 7km západně od Jáchymova. V blízkosti je několik lyžařských areálů, nejbližší je vzdálen zhruba 700 m. V okolí chaupy jsou ideální terény pro běžkaře (Pernink, Boží Dar, Klínovec) s možností napojení na Krušnohorskou magistrálu. Pro letní měsíce jsou zde tenisové kurty a možnost pěších výletů nebo cyklostrasy.

Rezervovat ubytování v CHALUPA KAROLKA - Abertamy

Nejbližší ubytování v Abertamech a okolí

Ubytování Abertamy

 


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2023 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah