UBYTOVACÍ ZAŘÍZENÍ JINONICE - Praha

  • Praha (780)
  • >>> Jinonice (18)
  • >>> UBYTOVACÍ ZAŘÍZENÍ JINONICE - Praha

Více o hotelu

Popis ubytování

Ubytovací zařízení Jinovice sídlí společně s pracovišti několika fakult UK v Areálu Jinonice v moderním komplexu uvedeném do provozu v roce 2000. Kapacita zařízení je 19 pokojů s celkovou kapacitou 37 lůžek (dvoulůžkové garsoniéry, 1 jednolůžková garsoniéra je zařízena bezbariérově). Každá garsoniéra je vybavena balkonem, kuchyňskou linkou (základní kuchyňské vybavení), lednicí, vařičem, rychlovarnou konvicí, mikrovlnnou troubou, telefonem, televizorem a vlastní koupelnou se sociálním zařízením.

Hosté mohou využít trezoru na recepci a ve společných prostorách pračku a sušičku.

Parkování je možné buďto na ulici zdarma či v garáži za poplatek. Bezplatné bezdrátové připojení k internetu prostřednictvím Wi-Fi je samozřejmostí.

Recepce

24 hodinnová služba recepce

Gastronomie

Ubytování je bez snídaně. V přízemí areálu je k dispozici bufet a jídelna (po–pá 8.00 –18.00 (pá 17.00 ) hod.).

Okolí hotelu a Praha

Hl. město Praha nabízí vše na co si vzpomenete. Navštivte historické centrum – Václavské náměstí, Staroměstské náměstí (Orloj), a spousty dalších turisticky atraktivních míst, kterých Praha nemá nedostatek. Projděte se podél Vltavy nebo rovnou vyplujte na okružní jízdu, přejděte Karlův most, navštivte Petřín, Vyšehrad, Hradčany, Žižkovskou televizní věž a spousty jiných krásných míst.

Rezervovat ubytování v UBYTOVACÍ ZAŘÍZENÍ JINONICE - Praha

Nejbližší ubytování v Praze a okolí

Ubytování Praha

 


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2019 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah