HONOUR AND GRACE HOTEL - Ostrov

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více o hotelu

Popis ubytování

Hotel Honour and Grace je prvotřídním klenotem, jenž je situován v západní části České republiky, spadající do Karlovarského kraje. Náš Hotel se nachází na unikátním místě, v samém srdci krušnohorských lesů, mezi turistickými destinacemi jako jsou Karlovy Vary, Ostrov, Jáchymov a Boží Dar.

Hotel Honour and Grace je mistrovsky renovován s přihlédnutím ke každému detailu a je vysoce vybavený prestižním zařízením splňující veškeré bezpečnostní standardy. Jsme připraveni Vás srdečně přivítat a nabídnout Vám možnost vytvořit si mnoho dlouho přetrvávajících vzpomínek, doprovázených ohleduplným a prvotřídním servisem. Vyberte si mezi 20. elegantními pohodlnými pokoji a osobitým apartmá Honour & Grace, restaurací Royal Leaf, útulným salónkem In the Woods, ozdravným privátním spa zázemím, funkční tělocvičnou, terasou, dětským hřištěm, rozmanitou zahradou a mezi mnoho dalšími aktivitami.

Honour & Grace je rodinný hotel a Vaše děti jsou naší prioritou. Jsou považovány za naše nejnáročnější hosty. Jejich zdravé stravování, bezpečnost a především nezapomenutelné vzpomínky na nás jsou naším hlavním cílem. Podnikatelé zde najdou své soukromé a tiché útočiště, kde můžete osvobodit svoji mysl a pracovat efektivně, daleko od ruchu města, a přesto stále v centru dění. Náš hotel je navržen pro dosažení nejvyššího a maximálního pohodlí všech našich hostů se specifickými potřebami, tak abychom zajistili příjemný a bezpečný pobyt. Veškeré zařízení včetně veřejných toalet a výtahu je bezbariérové.

HONOUR AND GRACE HOTEL ubytování v hotelu

Comfy pokoje je elegantní pokoj, charakteristický pro současný styl o velikosti od 19. metrů do 21 metrů s výhledem na les, je inspirovaný použitím přírodní béžovo-hnědé barvy v kombinaci doteků světlých tónů. Interiér tohoto pokoje byl navržen tak, aby byl světlý a příjemný. Je vybaven pohodlnou manželskou postelí, velkými zvukotěsnými okny, luxusním hebkým kobercem, bohatými závěsy, jemně bílým ložním prádlem, pracovním stolem, LCD televizorem a samozřejmě plně vybavenou koupelnou v nejvyšší kvalitě.

Vyberte si pokoj kategorie Comfort, pokud hledáte dotek kouzla a pohodlí. Tento elegantní pokoj o velikosti od 21. metrů do 23. metrů je inspirován klidem a příjemnou atmosférou. Moderní pojetí dekorace a zklidňující zemité barevné tóny, oku lahodící červené detaily, vytváří ideální prostředí pro své hosty. Kromě přepychové manželské postele*, velkých zvukotěsných oken, hedvábného koberce, bohatých závěsů, jemně bílého ložního prádla, pracovního stolu a LCD televizoru je samozřejmostí také dešťová sprcha, vytvářející harmonické privilegia hosta.

Comfort plus pokoje nejsou pouze o velkém prostoru, ale především o vybraných dotecích, vyzařujících čistou eleganci. S láskou navržen, dává důraz na pohodlí hostů. Tento moderní a funkční pokoj Vás přiměje cítit se jako doma. Součástí vybavení pokoje Comfort plus je extra pohodlná sedací souprava, kterou je možné upravit jako lůžko pro třetí osobu, pohodlným křeslem a plně vybaveným pracovním stolem.

Velkoryse navržený rozmazlovat naše hosty. Pokoj Deluxe vyzařuje elegancí. Zanechte ruch velkoměsta za sebou a utište své smysly v tomto vskutku okouzlujícím pokoji. Lehký výběr béžovo krémové a kakaově hnědé barvy, rozjasněný okrovými polštáři a zlatými závěsy, jež hluboce kontrastují se stěnami v třešňovém odstínu. Pokoj je idylicky navržen a v kombinaci s překrásným výhledem na krušnohorské lesy je stvořen k uvolnění sebe sama. Kategorie Deluxe je opatřena luxusní manželskou postelí, oddělenou noblesní sedací částí s velkým sofa, které lze upravit na pohodlné lůžko, velkými zvukotěsnými okny, nádherným kobercem, bohatými závěsy, jemně bílým ložním prádlem, plně vybaveným pracovním stolem, pohodlným křeslem, LCD televizorem a samozřejmostí je dešťová sprcha a vybavení koupelny vysoké kvality.

Po našem hotelu je pojmenováno apartmá Honour & Grace Junior Suite, kde je možné prožít nezapomenutelný zážitek. Propojením moderního luxusu a elegance se Vám Junior Suite může pochlubit jako místo, které Vám zajistí maximální soukromí a relax. Není to jen 32 metrů čtverečných, ale především vhodně vybrané doplňky. Obývací pokoj s moderním krbem, vhodně zvoleným nábytkem, luxusními závěsy a velkým množstvím přírodních doplňků. Díky vysoce kvalitnímu vybavení se pro Vás toto apartmá v hotelu Honour & Grace stane vždy domovem na Vašich cestách. Bohaté vybavení luxusní manželskou postelí, velkým sofa, které lze upravit na pohodlné lůžko, velkými zvukotěsnými okny, noblesním kobercem, jemně bílým ložním prádlem, plně vybaveným pracovním stolem, pohodlným křeslem, LCD televizorem a samozřejmostí je dešťová sprcha.

Gastronomie

Nechte své smysly ponořit do zajímavé směsi mezinárodní kuchyně s tradičním dotekem. Plátno chutí, barev a vůní, představující pouze ty nejlepší a nejčerstvější regionální produkty budou představeny ve stylovém designu a multifunkčním prostoru restaurace Royal Leaf. Z příležitostného obědu, večeře, rodinném setkání, obchodního obědu nebo konference, svatby, banketu či jakékoliv jiné vhodné příležitosti, jsme schopni vyhovět všem vašim očekávání a požadavkům na profesionální úrovni. V případě dobrého počasí, si svůj gastronomický zážitek můžete vychutnat na naší dech beroucí terase s výhledem na idylickou krásu zahrady a nezkrotnou přírodu blízkého okolí.

Restaurace The Royal Leaf je otevřena ČT-NE od 11:00 do 23:00 s nabídkou sezoního a la carte menu.

At´ už je to ranní káva, lahodné občerstvení nebo touha dát si něco na zub po večeři, náš salónek, , In the woods, , nabízí řešení z mnoha našich dokonalých podpisových koktejlů. Unikátní a příjemná atmosféra s relaxační jazzovou hudbou, kde se uvolníte a užije si sama sebe. Zanechte za sebou všední hektické dny při odpoledním čaji, nebo se jen posaďte a relaxujte v jednom z našich pohodlných křesel s dobrou knihou nebo přáteli, obklopení klidným a zeleným lesem.

Okolí hotelu a Ostrov

Hotel Honour and Grace je situován v západní části České republiky, spadající do Karlovarského kraje. Náš Hotel se nachází na unikátním místě, v samém srdci krušnohorských lesů, mezi turistickými destinacemi jako jsou Karlovy Vary, Ostrov, Jáchymov a Boží Dar.

Rezervovat ubytování v HONOUR AND GRACE HOTEL - Ostrov

Nejbližší ubytování v Ostrově a okolí

Ubytování Ostrov

 


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2024 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah