HOTEL BOR - Lhota

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více o hotelu

Popis ubytování

Hotel Bor nabízí levné ubytování v obci Lhota u Staré Boleslavi.

Hotel Bor nabízí ubytování v hezké přírodě u lesa, s celkovou kapacitou 54 lůžek ve 22 pokojích. Součástí hotelu je hotelová restaurace, která nabízí jídla z české i světové kuchyně. Mezi další vybavení hotelu patří konferenční místnost až pro 60 osob a ruská baňa - netypický druh sauny. K dispozici je i zahrada se zastřešenou pergolou a grilem. Parkování pro hosty zdarma přímo u objektu. Domácí mazlíčci netolerováni. Možnost uspořádání svatebního obřadu, hostiny, firemních akcí.

HOTEL BOR ubytování v hotelu

Hotel nabízí celkem 22 pokojů - jeden jednolůžkový, 13 dvoulůžkových, 6 třílůžkoých a 2 rodinné pokoje skládající se ze dvou ložnic pro 3 a 4 osoby. Každý pokoj má TV, wifi připojení k internetu a vlastní koupelnu se sprchou a WC. Některé pokoje mají balkón.

Gastronomie

Cena ubytování je bez jídla. Možno objednat snídaně či polopenze v hotelové restauraci.

Okolí hotelu a Lhota

Hotel leží v klidné části obce Lhota, nedaleko Staré Boleslavi. Koupaliště Lhota, obklopené písčitými plážemi, je vzdáleno pouhých 350 m. Zde si můžete zahrát plážový volejbal či tenis. Za procházku stojí i borovicový les, ležící v těsné blízkosti hotelu. Golfisté mohou zajet do golfového klubu ve Staré Boleslavi (5 km).

Rezervovat ubytování v HOTEL BOR - Lhota

Nejbližší ubytování Lhota a okolí

 


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2021 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah