HOTEL PRAHA NIŽBOR

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více o hotelu

Popis ubytování

Při Vašich toulkách nádhernou přírodou křivoklátských hvozdů Vás cesty doufáme zavedou i k nám do Nižboru, do našeho znovuobnoveného Hotelu Praha. Hotel Praha leží v romantickém údolí řeky Berounky, pod kdysi královským loveckým hradem, který založil král Přemysl Otakar II. již v roce 1265. V jeho bezprostřední blízkosti vytvářejí nižborští skláři úžasné výrobky ve známých nižborských sklárnách. Blízkost cyklostezek nás dovede do okresního města Berouna, Koněpruských jeskyní, hradů Křivoklátu a Karlštejna či hlubokých lesů křivoklátských.

Hotel Praha nabízí v současnosti maximálně kapacitu 31 lůžek v 11 pokojích. Pokoje jsou situovány v 1. patře hotelu.

Rozdělení lůžek je následující: pokoje po 4 lůžkách, z toho 1 pokoj s balkonem a výhledem na řeku Berounku a Nižborský hrad. 2 pokoje po 3 lůžkách, 3 pokoje dvoulůžkové s možností přistýlky, 4 pokoje dvoulůžkové.

HOTEL PRAHA NIŽBOR ubytování v hotelu

Ubytovací kapacity jsou po rozsáhlé rekonstrukci. Vybavenost na každém pokoji zahrnuje televizní přijímač, WI-FI a Fén. Pokoje mají samostatné WC a sprchovací kout.

Gastronomie

Nabízíme především českou kuchyni, kterou naši kluci v kšiltu vaří tak trochu po svém. Dáváme si záležet na pečlivém výběru a přípravě všech surovin, které jsou denně čerstvé. K jídlu v naší české kotlině nedílně patří i pivo. Z výčepu se pod kohouty lesknou Tankový Gambrinus 10° a Pilsner Urquell. Pro ty, co se radši nechávají omámit vinným kouzlem, nabízíme stáčená nebo lahvová vína povětšinou malých moravských vinařů. Ti, co rádi něco ostřejšího si zajisté také přijdou na své. Od pondělí do pátku podáváme do 15-ti hodin polední menu. Stejně tak můžete celý týden vybírat z našeho menu À la carte. Od pátku do neděle pro vás tvoříme speciální tematické víkendy pro roztančení vašich chuťových buněk.

Okolí hotelu a Nižbor

Nižbor a Nižborský hrad mají více než 800 letou historii. Hrad se stal oblíbeným místem Václava II. v 15. století. Postupně hrad patřil Morzinům, Schwarzenberkům a nakonec Valdštejnům. Určitě stojí za zhlédnutí. Ves v podhradí, původně zvaná Nová Huť, vznikla při starém hamru. Věhlas si získala výrobou zbraní, ale největší proslulost jí však získala umělecká litina. Na levém břehu Berounky jsou sklárny Bohémia (firma Rückel a synové) vyrábějící kvalitní broušené sklo.

Rezervovat ubytování v HOTEL PRAHA NIŽBOR

Nejbližší ubytování Nižbor a okolí

 


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2021 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah