PENZION JANDA - Praha

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více o pensionu

Popis ubytování

Vítejte v našem nově zrekonstruovaném pensionu, který se nachází v budově z 15 století. Nacházíme se v samém srdci historického centra města Český Krumlov. I přesto, že jsme přímo v centru, je naše ulička tichá a klidná. Ulička Masná nabízí spousty krásných míst k posezení. V našem pensionu Kristian se nachází 8 moderních dvojlůžkových pokojů po kompletní rekonstrukci s možností snídaně.

Pension Kristián je překrásná budova, která je typická pro město Český Krumlov. Celý objekt je vytvořený v moderním stylu, který je nám nejblíže. Každé ráno pro naše hosty připravujeme bohatou snídani, kterou si můžete vychutnat buď v naší hale nebo na naší krásné terase s výhledem do ulic Českého Krumlova. Za poplatek je možné Vám snídani připravit na pokoj, abyste si prodloužili krásné ráno. Snídaně je formou švédského stolu, kde najdete uzeniny, sýry, ovoce, zeleniny, müsli, jogurty a další, které pro Vás rádi chystáme. V dosahu pensionu je velké množství restaurací, kaváren, obchodů a množství zábavy. Na každém kroku na Vás dýchají památky, které stojí za návštěvu.

PENZION JANDA ubytování v pensionu

Pension Kristián má 3 patra, kde se nachází 8 dvojlůžkových pokojů, hala, snídárna a krásná dřevěná terasa. Pokoje jsou od velkých s rozlohou do 32,3 m2 až po malé, které mají rozlohu do 13 m2. Ve všech pokojích na Vás čeká vlastní koupelna se sprchovým koutem, Smart TV s připojením na internet a krásné moderní vybavení. Postele na Vás bude čekat buď v provedení King size 180×200 nebo velikosti Queen size 160×200 podle kategorie pokoje. Postele jsou s příjemným damaškovým povlečením a vysokou matrací pro větší pohodlí. V některých pokojích na Vás čeká příjemné sezení, které přímo vybízí k relaxaci po příjemném dni v ruchu města.

Recepce

Check in probíhá od 15:00 do 20:00. Ve výjimečných situacích, po předchozím nahlášení, možný check in v pozdějších hodinách, maximálně však do 22:30. Check out je možný od 8:00 do 10:30.

Gastronomie

Velice rádi Vás přivítáme ráno u nás na snídani, která probíhá formou bohatého švédského stolu. Můžete si zde vybrat z uzenin a sýru, čerstvého ovoce a zeleniny, müsli, jogurtu, džemů, pečiva a něčeho sladkého pro krásný den. Rádi Vám na požádání připravíme míchaná vajíčka, volská oka, opečenou slaninu nebo párky. Dále si u nás ráno můžete dát čerstvě namletou kávu, mléko, džusy a samozřejmostí je čistá voda. V případě, že byste si přáli láhev vína a něčeho dobrého na pokoj, tak nás neváhejte oslovit.

Okolí pensionu a Praha

Pension Kristián se nachází v klidných uličkách Masná a Parkán. V uličce Masná, kde se nachází hlavní vchod do pensionu, můžete navštívit výborný Espresso Bar s velkým výběrem kávy a úžasných dezertů. V případě chuti na sklenku vína se můžete přesunout hned naproti do vinárny. V pěší vzdálenosti najdeme veškeré krásy historického centra. Můžeme se zde loudat překrásnými uličkami, navštívit místní hrad a zámek s jeho překrásnými zahradami nebo se vydat prozkoumat místní Kláštery a pivovar. V Českém Krumlově najdete spoustu podniků s tradiční českou kuchyní, obchody se suvenýry, módou, keramikou, galeriemi a další krás malého města. Za zmínění určitě stojí muzeum Egona Schieleho a Regionální muzeum Český Krumlov, které se nachází hned vedle jedné z nejhezčích vyhlídek na město.

Jako atrakci, kterou nelze vynechat, doporučujeme projížďku po řece Vltava, která protéká naším městem.

Za vyzdvihnutí také stojí Otáčivé hlediště, které se nachází v zámeckých zahradách a je světovým unikátem.

V případě, že byste se rádi podívali po přírodě, doporučujeme pěší výlet na blízko položenou Křížovou horu nebo projížďku na koních v blízké vesničce Slupenec.

V blízkém okolí (20km) se také nachází přehrada Lipno, kde je nespočet sportovních aktivit a hlavně místní oblíbená atrakce Stezka korunami stromů, kam buď můžete pěšky dojít a nebo využít místní lanovku.

Rezervovat ubytování v PENZION JANDA - Praha

Nejbližší ubytování v Praze a okolí

 


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2024 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah