APARTMANY LETNA U SPARTY - Praha

  • Praha (813)
  • >>> Bubeneč (32)
  • >>> APARTMANY LETNA U SPARTY - Praha

Více o apartmánu

Popis ubytování

Apartmány LETNA u SPARTY se nacházejí v blízkosti centra Prahy mezi dvěma parky LETNA a STROMOVKA. Je to klidná část Prahy s mnoha restauracemi, café bary a obchody.

Apartmány LETNA u SPARTY se nacházejí na Praze 7 což je velice populární lokalita díky svému klidu, dvěma rozlehlým parkům v okolí do 300 metru a blízkostí centra s památkami. Ubytovat se můžete v celkem třech apartmánech, které se nacházejí ve druhem a třetím podlaží cenzovního domu. Všechny apartmány disponují vlastní základně vybavenou kuchyňkou, televizorem, koupelnou se sprchovým koutem a toaletou. Výjimkou je čtyřlůžkový apartmán, který disponuje vanou. Bezdrátovým připojením k internetu prostřednictvím Wi-Fi zdarma je samozřejmostí.

Poskytujeme také pronájmy kol, aut a elektrických skútru. Pomůžeme zorganizovat tours na elektrických koloběžkách, také ochutnávku vin na lodi na Vltavě a také nabízíme privátní exkurze do populárních destinaci České Republiky (Česky Krumlov, Terezin, Telč, Kutna Hora atd.).

APARTMANY LETNA U SPARTY ubytování v apartmánu

Kompletně nově zrekonstruovaný apartmán c. 3 nabízí ubytování 1+1 pro 2 hosty. Apartmán disponuje manželskou postelí a rozlohou cca 44 m2.

Apartmán c. 4 nabízí ubytování 2+1 až pro 4 osoby. Apartmán disponuje manželskou a jednolůžkovou postelí, rozkládacím gaučem a rozlohou cca 65 m2.

Kompletně nově zrekonstruovaný apartmán c. 5 nabízí ubytování pro 2 osoby. Apartmán disponuje manželskou postelí a rozlohou cca 27 m2.

Recepce

Naše apartmány NEMAJÍ recepci. Komunikace možná přes telefon, email, what‘s up, viber…

Gastronomie

Dole v budově je URBAN Restaurant The FARM.

Okolí apartmánu a Praha

V okolí apartmánů se nachází velké množství restauraci, kaváren a obchodů. Dva velké parky se nacházejí do 300 m a Holešovické výstaviště 1400 m od apartmánů. 200 m od apartmánů se též nachází fotbaloví stadion fotbalového klubu SPARTA Praha.

Hl. město Praha nabízí vše na co si vzpomenete. Navštivte historické centrum - Václavské náměstí, Staroměstské náměstí (Orloj), a spousty dalších turisticky atraktivních míst, kterých Praha nemá nedostatek. Projdite se podél Vltavy nebo rovnou vyplujte na okružní jízdu, přejdite Karlův most, navštivte Petřín, Vyšehrad, Hradčany, Žižkovskou televizní věž a spousty jiných krasných míst.

Rezervovat ubytování v APARTMANY LETNA U SPARTY - Praha

Nejbližší ubytování v Praze a okolí

Ubytování Praha

 


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2020 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah