PENSION ČESKÁ - Františkovy Lázně

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více o pensionu

Popis ubytování

Pension Česká se nachází 10 minut chůze od centra města Františkových Lázní a slavné lázeňské kolonády. Apartmánový dům nabízí ubytování v 7 nových a moderně zařízených apartmánech 2+kk. Standardně jsou dvoulůžkové, některé s možností jedné, dvou nebo tří přistýlek. Jednotlivé apartmány mají své kouzlo a jejich interiérové řešení je vhodné jak pro krátkodobé ubytování (dovolená, cykloturistika, prázdniny s dětmi), tak i pro delší rekreační pobyt v těsné blízkosti lázní. Ke standardu apartmánů patří plně vybavená kuchyňská linka s možnosti vlastního vaření, jídelní kout a obývací pokoj s televizí. Wi-Fi, parkování v uzavřeném dvoře a úschovna kol je k dispozici zdarma.

PENSION ČESKÁ ubytování v pensionu

Velké, světlé obývací pokoje jsou vybavené kuchyňským koutem, jídelním koutem, rozkládacím gaučem, TV – satelit. U dvou apartmánů je z ložnice přímý vstup na balkón. Samozřejmostí jsou velmi prostorné koupelny s dostatečným množstvím ručníků.

Okolí pensionu a Františkovy Lázně

Do 10 minut chůze od ubytování se rozkládají parky a sady, kde si odpočinete. A ve stejné vzdálenosti naleznete jeden z mnoha vyvěrajících pramenů, kterých je po Františkových Lázních mnoho. V případě historického poznávání zde naleznete mnoho velmi zajímavých památek.

Rezervovat ubytování v PENSION ČESKÁ - Františkovy Lázně

Nejbližší ubytování ve Františkových Lázních a okolí

Ubytování Františkovy Lázně

 


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2024 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah