PENSION ČESKÁ - Františkovy Lázně

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více o pensionu

Popis ubytování

Najít skvělé místo na dovolenou s miminkem nebo se dvěma malými rošťáky, není zrovna jednoduché. Pension Česká Františkovy Lázně se právě na takovou klientelu specializuje. Rodiny tu najdou soukromí, klid a pohodlí a krásné okolí s bohatými možnostmi trávení volného času.

Pension Česká Františkovy Lázně leží deset minut chůze od centra Františkových Lázní. Nabízí ubytování v sedmi zrekonstruovaných apartmánech, které jsou spíše plně vybavenými byty 2+kk. Standardně jsou dvoulůžkové, některé s možností jedné, dvou nebo tří přistýlek. Jednotlivé apartmány mají své kouzlo a jejich interiérové řešení je vhodné jak pro krátkodobé ubytování (dovolená, cykloturistika, prázdniny s dětmi), tak i pro delší rekreační pobyt v těsné blízkosti lázní. Ke standardu apartmánů patří plně vybavená kuchyňská linka s možnosti vlastního vaření, jídelní kout a obývací pokoj s televizí. Wi-Fi, zdarma parkování v uzavřeném dvoře a úschovna kol je k dispozici zdarma. Pro děti vám rádi přidáme, co budete potřebovat: postýlku, židličku, vaničku a další nezbytnosti.

PENSION ČESKÁ ubytování v pensionu

Velké, světlé obývací pokoje jsou vybavené kuchyňským koutem, jídelním koutem, rozkládacím gaučem, TV – satelit. U dvou apartmánů je z ložnice přímý vstup na balkón. Samozřejmostí jsou velmi prostorné koupelny s dostatečným množstvím ručníků.

Okolí pensionu a Františkovy Lázně

A co všechno můžete s dětmi na dovolené ve Františkových Lázních zažít? Okolní krajina je protkaná cyklostezkami a turistickými trasami. Lázeňské město samo je nádherným lesoparkem a pořád dýchá atmosférou počátku 19. století. Navštívit můžete oblíbený moderní aquapark Aquaforum, muzeum iluzí Fatamorgana, zrcadlový labyrint, dětské multifunkční hřiště, svézt se oblíbeným mikrovláčkem k rybníku Amerika s dětským hřištěm se zookoutkem nebo některou z řady kaváren a cukráren. Mimo to v blízkosti Pension Česká Františkovy Lázně najdete i vše ostatní, co můžete během dovolené potřebovat: obchody s potravinami, poštu, lékárnu, zdravotní středisko a dokonce i samoobslužnou prádelnu.

Rezervovat ubytování v PENSION ČESKÁ - Františkovy Lázně

Nejbližší ubytování ve Františkových Lázních a okolí

Ubytování Františkovy Lázně

 


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2024 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah