PENZION VIGVAM - Němčice

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více o pensionu

Popis ubytování

Moderní víceúčelový areál Vigvam resort nabízí ubytování a spoustu zábavy v Němčicích u Kolína.

Moderní víceúčelový areál Vigvam resort v Němčicích u Kolína byl slavnostně otevřen 11. 11. 2011 v 11:00. Vigvam resort nabízí netradiční prostory a služby na nejvyšší úrovni pro pořádání nejrůznějších společenských, firemních i kulturních akcí. Samozřejmostí je špičkový cateringový servis, využívající pouze kvalitní suroviny od lokálních dodavatelů. Z hlediska volnočasových aktivit nabízí Vigvam resort celou řadu možností - rybolov, bowling, šipky či fotbálek.

Můžeme Vás ubytovat v penzionu, ve kterém se nachází 12 dvoulůžkových, 7 třílůžkových a 1 čtyřlůžkový pokoj. Další čtyřlůžkové pokoje, rodinná apartmá, se nachází v depandanci - v domku 20 m vzdáleném od hlavní budovy. Celková kapacita penzionu zahrnuje 57 lůžek s možností 10 přistýlek.

PENZION VIGVAM ubytování v pensionu

Každý pokoj je vybaven TV, koupelnou se sprchovým koutem a WC. WI-FI zdarma je samozřejmostí. Pro náročné a zamilované je k dispozici vkusně zařízený prostorný "svatební" pokoj, který má jako jediný koupelnu s rohovou vanou.

V neposlední řadě můžeme hostům nabídnout 4 nové sudové apartmány s vlastní koupelnou a WC. Sudový apartmán je vybaven třemi lůžky a stolkem se židlemi.

Gastronomie

Naše restaurace nabízí kvalitní domácí kuchyni z čerstvých sezónních surovin, širokou nabídku vín a dalších nápojů a příjemný personál, který se Vám bude věnovat. Rádi Vám zorganizujeme rodinnou oslavu, přátelské posezení či rozlučku se svobodou. Kapacita restaurace je 44 míst, dalších 32 míst nabízí venkovní sezení s výhledem na jezírko. Pro děti je připraven dětský koutek a venkovní hřiště s dřevěným korábem.

Rezervovat ubytování v PENZION VIGVAM - Němčice

Nejbližší ubytování v Němčicích a okolí

 


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2021 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah