LOUREN APT - Praha

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více o apartmánu

Popis ubytování

Apartmány Louren je luxusní a plně vybavené klimatizované ubytování, nacházející se v jedné z nejvýznamnějších pražských lokalit – Praze 7.

Naše apartmány typu Deluxe jsou vybaveny stylovým interiérem a atraktivním nábytkem. Dalo by se říci, že jsme doslova obklopeni přírodou – v docházkové vzdálenosti se totiž nacházejí dva velmi známé pražské parky - Stromovka a Letenská pláň.

Z jedné strany se nad námi tyčí Pražský hrad, ke kterému se dostanete přímou tramvají za pouhých 15 minut. Opačným směrem se nachází náměstí Republiky s vyhlášeným nákupním centrem, ke kterému tramvají dojedete za pouhých 10 minut.

Přímé rezervace se vždy vyplácí. Vezměte prosím na vědomí, že nabídku je možné vyřešit pouze 3 dny před příjezdem.

Detaily týkající se ubytování

Apartmányjsou zcela nezávislé a fungují bez pomoci recepce
Samoobslužná registrace (self-check-in) je k dispozici 24 hodin denně postandartním času příjezdu
Platba je možná pomocí platební / kreditní karty
Podpora je k dispozici v pracovní dny od 08:30 do 17:30 prostřednictvíme-mailu a mimo pracovní dobu a pouze v urgentních případech na telefonu

Budova, v níž se nachází 15 odhlučněných soukromých apartmánů, prošla v roce 2018kompletní rekonstrukcí. Každý apartmán disponuje plně vybaveným kuchyňskýmkoutem, obývacím prostorem s rozkládací pohovkou, ložnici s manželskou postelí (nebo dvěma samostatnými lůžky) a koupelnu se sprchovým koutem či vanou. Některé apartmány jsou mezonetové, a proto jsou vhodné až prodevítičlenné rodiny.

Parkování

Garáže Letná

Možnostparkování se nachází ve vzdálenosti 950m od nás.

Cena za parkování ve výší 400, - Kč za auto a 24h seplatí přímo na místě pří odjezdu pomoci terminálu uvnitř (klasické podzemníparkoviště).

Cena za parkování ve výší 490, - Kč za auto a 24h se platínezávislé od nás přes jejích web.

Parkování na ulici

Jemožnost parkování na ulici, ale nezaručujeme dostupnost volných míst. Od pátku18:00 do pondělí 08:00 můžete parkovat na ulici zdarma (ulice, kde jsou byty -Milady Horákové, a to pouze v bílé zóně. Modrá zóna je pouze prorezidenty Prahy 7).

LOUREN APT ubytování v apartmánu

Všechny z našich apartmánů jsou velmi prostorné. V každém z nich jsou jedna či dvě samostatné ložnice, plně vybavený kuchyňský kout, koupelna vybavená sprchovým koutem/vanou, sociálním zařízením, ručníky, šamponem, sprchovým gelem a v neposlední řadě obývací pokoj a jídelní prostory. Do vybavení apartmánů dále patří rychlovarná konvice, pračka, LCD televize s 48& . 34; obrazovkou (jedna v ložnici a druhá v obývacím pokoji), šatní skříň a věšák. Ve všech apartmánech je k dispozici kabelová televize a bezplatné WiFi připojení.

Recepce

Podpora je k dispozici v pracovní dny od 08:30 do 17:30 prostřednictvím e-mailu a mimo pracovní dobu a pouze v urgentních případech na telefonu

Gastronomie

Apartmány jsou vybaveny prostornou a kompletně zařízenou kuchyní s jídelním stolem, ve které si hosté mohou pohodlně připravit celodenní stravu.

Okolí apartmánu a Praha

Domov daleko od domova obklopený dvěma známými parky:

PARK LETNÁ (asi 350 metrů od apartmánů) je rozlehlý park plný travnatých ploch, stromů, barevných keříků s dlouhou stromovou alejí. V aleji se nacházejí lavičky, které jsou ideální pro posezení a relaxaci. Můžete dojít až k Havanskému pavilonu (unikátní litinová budova s restaurací), který vám nabídne jedinečný výhled na Prahu. Park Letná je ideální pro sporty, procházky, piknik či pro odpočinek v zámečku Letná v jižní části parku.

Vyhlášeným místem je Pražský metronom, který se vepsal svým jménem a historií do mapy Prahy. Na stejném místě se kdysi nad Prahou tyčila gigantická socha Josefa Stalina. Socha byla strhnuta dynamitem v roce 1962, již mnoho let po jeho smrti. Sedmitunové kyvadlo bylo nainstalováno roku 1991 a symbolizuje počátek nové éry. Okolí kyvadla je vyhlášeným místem pro skateboardisty.

PARK STROMOVKA – pražská obdoba “Central parku”, “Oáza klidu a relaxace”, ”Ostrov zeleně uprostřed rušné metropole. ” Toto a mnohem víc, vás čeká v bývalém královském revíru pro lov jelenů, kterému se často říká prostě jen Stromovka. Park o rozloze cirka 100 hektarů je pro veřejnost otevřený denně a navštěvuje ho mládež, zamilované páry, in-line bruslaři, cyklisté, rodiny s dětmi a v neposlední řadě také pejskaři. Jak je vidno, toto místo je ideální pro celou škálu aktivit.

Generali Aréna: stadión, jež je svědkem těch největších vítězství domácké AC Sparty Prahy. Domácí stadion fotbalového klubu se nachází pouhý kilometr od apartmánů.

Výstaviště Praha Holešovice představuje zajímavé místo pro turisty i obyvatele Prahy, které se nachází hned vedle parku Stromovka. Výstaviště bylo vybudováno při příležitosti jubilejní výstavy v roce 1891. Ročně se zde uskuteční přes 50 výstav, obchodních veletrhů a celá škála kulturních a zábavních akcí.

Tip pro Vás: v okolí apartmánů se nenachází velké množství supermarketu. Nicméně jeden sídlí pouhých 150 metrů od apartmánů. Sousedíme také s lékárnou (při troše štěstí ji nebudete muset navštívit) a také ulicí plnou kaváren a podniků pro zábavu a relaxaci.

Rezervovat ubytování v LOUREN APT - Praha

Nejbližší ubytování v Praze a okolí

Ubytování Praha

 


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2024 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah