PENZION ZELENÝ STATEK - Bzová

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více o privatu

Popis ubytování

Penzion Zelený Statek nabízí velice pohodlné ubytování na Křivoklátsku.

Ubytování, které nabízíme se nachází v části domu ve dvoře se samostatným vchodem.

K dispozici je tedy včetně rozkládací sedačky celkem 6 lůžek + možnost zapůjčení dětské postýlky, případně karimatek a spacáků. Minimálně 5 standardních lůžek je vybaveno lůžkovinami včetně povlečení.

Zahrada je samozřejmě k dispozici pro relax a nejen dětské vyžití. K dispozici je venkovní posezení, ohniště na opékání. K zapůjčení je také plynový gril, v létě dětský bazének, pískoviště, pingpongový stůl, pétanque. Připravuje se zahradní sprcha, dětský domeček na stromě a venkovní pec.

Parkování je přímo u nás ve dvoře a na dvoře je také úschovna na kola, lyže a další sportovní vybavení.

PENZION ZELENÝ STATEK ubytování na privatu

Obývací místnost s plně vybaveným kuchyňským koutem (varná deska, trouba, mikrovlnná trouba, varná konvice, základní nádobí, příbory, velká lednice s mrazákem), jídelním stolem s židlemi, rozkládací sedačkou (možnost přespání dvou osob), televizí, krbovými kamny a odpočívacím místem přímo u kamen.

Koupelnu se sprchovým koutem, umyvadlem, úložným prostorem, WC a automatickou pračkou.

Ložnici v přízemí vybavenou manželskou postelí, jednou válendou a skříní. Možnost zapůjčení dětské postýlky, dětské ohrádky, přebalovacího pultu.

Pokoj v patře se dvěma válendami.

Ve výbavě je také Wi-Fi, ručníky, utěrky, toaletní papír a lůžkoviny.

Okolí privatu a Bzová

Na návsi, hned před domem, pokud v zimě mrzne, je skvělá možnost bruslení. Asi 100 m od domu je k využití místní dětské hřiště s moderním vybavením. U rybníku Hlinovka, pod vesnicí, je v létě přírodní koupání. Všude v okolí jsou křivoklátské lesy, které jsou v sezóně houbařským rájem a jinak jsou vhodné pro krásné procházky a projížďky na kole. Po předchozí domluvě je možné využít oranžové hřistě se speciálním povrchem na tenis, volejbal, badminton.

Rezervovat ubytování v PENZION ZELENÝ STATEK - Bzová

Nejbližší ubytování Bzová a okolí

 


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2021 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah