PENZION V HORÁCH - Kraslice

Více o pensionu

Popis ubytování

Penzion V Horách se nachází v úplném centru města Kraslice, v srdci Krušných hor. Přesněji 25km na západ od Karlových Varů a 5km od nedalekých německých hranic. Nabízíme možnost ubytování ve 4 pokojích s celkovou kapacitou 11 lidí. Všechny pokoje jsou v roce 2018 po rekonstrukci - kvalitní matrace a lamelové rošty, posezení na pokoji, sprcha a WC, bezplatné Wi-Fi, TV a parkování ve dvoře penzionu. Po předchozí domluvě je možnost snídaně přímo v penzionu, možnost i využití malé kuchyňky.
Půjčení kola jako jedna ze služeb penzionu! Domluvte si půjčení kola během Vašeho pobytu a prozkoumejte okolí Kraslicka, srdce Krušných Hor.
Plnohodnotná kuchyň je nově zrekonstruovaná a hostům k dispozici po celý den. Kuchyň je volně přístupná hned vedle společenské místnosti. Vybavená pro každodenní vaření. K dispozici je i lednička pro hosty.
Půjčení motorky Scooter s obsahem 125ccm. Motorka s automatickou převodovkou, kterou je možno řídit s řidičákem B (auto). Na motorce je možno jezdit ve dvou. Doporučujeme výlety v teplých letních měsících.
Hiking neboli pěší turistika s hůlkami. Jedná se o outdoorovou aktivitu kde zapojíte v chůzi celé tělo. Máme pro Vás k zapůjčení hikingové hole a s našimi typy na výlet můžete vykročit vstříc Krušným horám.

PENZION V HORÁCH ubytování v pensionu

Romantická atmosféra v každém pokoji! Všechny naše pokoje jsou vybaveny běžným svícením a podvícením postele s možností změny intenzity a barevnosti světla. Přizpůsobte si pokoj dle Vaší nálady!

Gastronomie

Po předchozí domluvě je možnost snídaně přímo v penzionu, možnost i využití malé kuchyňky.

Rezervovat ubytování v PENZION V HORÁCH - Kraslice

Nejbližší ubytování v Kraslicích a okolí

Ubytování Kraslice

 


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2024 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah