HOTEL RESTART - Jičín

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více o hotelu

Popis ubytování

Hotel reStart jedenácti patrová budova se nachází nedaleko historického centra města ve Valdštejnské lipové aleji.

Hotel reStart je jediný 4* hotel v Českém ráji. Kapacita hotelu je 44 klimatizovaných dvoulůžkových pokojů, prostorné recepce s Lobby, snídaňové restaurace, italské restaurace La Favorita se 70 místy k sezení. Hosté mají k dispozici soukromé fitness centrum.
Součástí budovy je městské aquacentrum, kde mají hosté zdarma vstup do bazénu, dětského bazénu, vířivek, páry, sauny a divoké řeky.

HOTEL RESTART ubytování v hotelu

Superior Double Room

Designově zařízené pokoje s posezením a pracovním stolem. Možnost twin/double úpravy.

Klimatizace, topení, WC, sprchový kout, toaletní potřeby, fén, osobní váha, minibar, sejf, SAT TV, telefon s mezinárodními hovory, pracovní stůl, posezení, rychlovarná konvice, káva a čaj na pokoji zdarma, vysokorychlostní Wi-Fi, možnost twin/double úpravy, designový nábytek, antialergické matrace. Velikost pokoje 27 m² Superior Double Deluxe Room

Designově zařízené pokoje s posezením a pracovním stolem. Možnost twin/double úpravy.

Klimatizace, topení, WC, sprchový kout, vana, bidet, toaletní potřeby, fén, osobní váha, minibar, sejf, SAT TV, telefon s mezinárodními hovory, pracovní stůl, posezení, rychlovarná konvice, káva a čaj na pokoji zdarma, žehlička a žehlicí potřeby, vysokorychlostní Wi-Fi, možnost twin/double úpravy, designový nábytek, antialergické matrace. Velikost pokoje 53 m² Family Room

Dva propojené Superior Double Room s posezením a pracovním stolem. Možnost twin/double úpravy.

2× klimatizace, 2× topení, 2× WC, 2× sprchový kout, 2× toaletní potřeby, 2× fén, 2× osobní váha, 2× minibar, 2× sejf, 2× SAT TV, 2× telefon s mezinárodními hovory, 2× pracovní stůl, 2× posezení, 2× rychlovarná konvice, káva a čaj na pokoji zdarma, vysokorychlostní Wi-Fi, možnost twin/double úpravy, designový nábytek, antialergické matrace. Velikost pokoje 54 m²

Recepce

Check-in / check-out 14.00 / 12.00

Recepce 24/7

Gastronomie

Snídaně:

pondělí - pátek 6.30 - 9.30
sobota - neděle 7.00 - 9.30

Součástí hotelu je i samostatná restaurace kde se podávají snídaně s bohatou nabídkou, která uspokojí i nejnáročnější klientelu.

Ristorante La Favorita otevřena:
pondělí - neděle 11.00 - 22.00

Na oběd můžete navštívit naši restauraci s výběrem z denního menu, nebo přijít a ochutnat některou z našich často obměňovaných specialit – moderních variací na tradiční středoevropskou, ale i světovou kuchyni.

Okolí hotelu a Jičín

Město Jičín se nachází asi 85 km severovýchodně od Prahy. Je výchozí branou do turisticky navštěvované krajiny Českého ráje a Prachovských skal, obklopené řadou pozoruhodností a legend.

Rezervovat ubytování v HOTEL RESTART - Jičín

Nejbližší ubytování v Jičíně a okolí

Ubytování Jičín

 


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2020 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah