UBYTOVÁNÍ NA VYHLÍDCE - Valtice

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více o privatu

Popis ubytování

Apartmány Na Vyhlídce nabízí pohodlné ubytování ve Valticích na jihu Moravy.

Pokud jste vyznavači cyklistiky, turistiky, kvalitního vína, anebo si chcete jen odpočinout, přijeďte se pokochat krajinou a historickými památkami do Valtic a poznat tak krásy Lednicko-valtického areálu. Přímo z oken našeho privátu nebo blízké Bezručovy vyhlídky můžete pozorovat panorama valtického zámku nebo Reistny.

Nabízíme vám ubytování v podkroví rodinného domu s kapacitou 9 lůžek ve dvou apartmánech.

Hosté mohou své automobily parkovat přímo před budovou. Připojení k internetu je dostupné prostřednictvím bezdrátové sítě.

V prostorách domu nelze kouřit. Kouřit a posedět je možno na dvorku (grilování). Samozřejmostí je parkování na dlážděném parkovišti před domem a úschova kol v uzamykatelné garáži.

UBYTOVÁNÍ NA VYHLÍDCE ubytování na privatu

Malý dvoulůžkový apartmán je vybaven kuchyňskou linkou s lednicí, mikrovlnkou, rychlovarnou konvicí a vařičem. Součástí pokoje je samostatné WC s umyvadlem, sprcha a balkon. Velký apartmán má kapacitu 4-7 lůžek ve dvou pokojích. Patří k němu samostatná, plně vybavená kuchyně (elektrický sporák, rychlovarná konvice, mikrovlnka, lednice), samostatné WC s umyvadlem a sprcha. Celý dům je pokryt signálem WiFi.

Rezervovat ubytování v UBYTOVÁNÍ NA VYHLÍDCE - Valtice

Nejbližší ubytování ve Valticích a okolí

Ubytování Valtice

 


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2020 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah