HOTEL VLADAŘ (NEW) - Praha

  • Praha (717)
  • >>> Krč (4)
  • >>> HOTEL VLADAŘ (NEW) - Praha

Více o apartmánu

Popis ubytování

Pragueaparts je společnost provozující apartmánové ubytování v Praze. Apartmány jsou na různých adresách, avšak vždy v krátkodobé dostupnosti do centra města, případně v samotném centru.

Pragueaparts provozuje apartmánové ubytování v Praze na různých adresách. V nabídce jsou jak apartmány v samém centru Prahy, tak také v klidných oblastech mimo centrum s možností bezproblémového parkování. Pragueaparts se zaměřuje na plnohodnotné ubytování a všechny jeho apartmány nabízejí maximální možné vybavení. U ubytování typu Studio je to většinou 1 místnost u apartmánu vždy oddělená ložnice. Ve všech případech u nás najdete vybavený kuchyňský kout se základním vybavením, mikrovlnnou troubu, rychlovarnou konvici a ledničku. V apartmánech vyšší kategorie nebo pokud to umožňuje propozice, nabízíme varnou desku, sporák, mrazák, případně také pračku či myčku nádobí. Vzhledem k různorodosti nabídky prosíme o důkladné přečtení inventáře daného apartmánu, který se vám zalíbil.

HOTEL VLADAŘ (NEW) ubytování v apartmánu

Každý apartmán je unikátní a nezaměnitelný. Ve všech apartmánech najdete vysoký standard a naší snahu o pohodlné ubytování.

Recepce

8:00 - 12:00 a 16:00 - 20:00

Gastronomie

Pragueaparts nabízí svým hostům možnost také doobjednání si snídaně, která je nejen opravdu bohatá, ale svým způsobem jedinečná. Snídaně jsou rozváženy a servírovány přímo do pokoje v předem dohodnutý čas.

Cena snídaně je 220, - Kč pro 1 osobu. Minimální počet pro objednání snídaní je 2.

Rezervovat ubytování v HOTEL VLADAŘ (NEW) - Praha

Nejbližší ubytování v Praze a okolí

Ubytování Praha

 


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2019 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah