PENZION MODRÝ SVĚT - Loket

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více o pensionu

Popis ubytování

Rodinný penzion Modrý Svět Vám nabízí přátelské a přívětivé prostředí. Zaujmout může především vynikající polohou. Penzion se nachází na okraji historického centra města Loket s výhledem na hrad, přírodní amfiteátr a řeku Ohře. Útulné ubytování je vhodné pro rodiny s dětmi, skupinové i individuální pobyty.

Penzion Vám nabízí ubytování v 6 pokojích s kapacitou 16 lůžek s možností přistýlek. U penzionu se nachází menší zahrádka s posezením pod pergolou, pískovištěm pro děti a zahradním domkem.

Typy pokojů jsu 2-lůžkové, 3-lůžkové, 4-lůžkové.

PENZION MODRÝ SVĚT ubytování v pensionu

V každém pokoji je vlastní sociální zařízení (WC+ sprchový kout), TV-SAT, Wi-Fi. Pro pokoje je společná malá kuchyňka.

Okolí pensionu a Loket

Město Loket se nachází v ohybu řeky Ohře, která zde obtéká vyvýšené místo připomínající ohnutou paži, odtud pochází i název Loket. Nejnavštěvovanější památkou historického městečka je románský hrad Loket z počátku 13. Století, který je obtékán ze tří stran řekou Ohře. V romantickém prostředí podhradí se nachází unikátní přírodní amfiteátr, ve kterém se před nádhernou kulisou nasvíceného hradu, vypínajícího se nad řekou Ohří, konají nejrůznější kulturní akce, divadelní a operní představení, koncerty a slavnosti. Těšit se můžete i na jarmarky, vánoční trhy a vinobraní.

Městečko Loket, ležící v Chráněné krajinné oblasti Slavkovský les, je obklopeno nádhernou přírodou a stává se tak východiskem několika značených turistických tras. Nejoblíbenější cesta Vás z Lokte zavede romantickým údolím řeky Ohře kolem chráněného žulového skalního města Svatošské skály až do Karlových Varů. Celé údolí je přístupné pouze pěším nebo cyklistům a je proto oblíbeným cílem vycházek a relaxace. V Lokti se můžete vydat do některé z vodáckých půjčoven a splout si řeku hlubokým kaňonem na kanoi či raftu.

Rezervovat ubytování v PENZION MODRÝ SVĚT - Loket

Nejbližší ubytování v Lokti a okolí

Ubytování Loket

 


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2024 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah