PENZION ONYX - Srnín

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více o pensionu

Popis ubytování

Penzion Onyx je rodinný penzion nacházející se na okraji starého města Český Krumlov, pouhých 900 metrů pěšky od historického centra. Nabízí Vám klidné útočiště z rušného prostředí tohoto krásného středověkého města.

Český Krumlov je krásné historické město, ale jeho centrum umí být rušné, obvzláště v průběhu letní sezóny. Penzion Onyx je poklidné místo, s přátelskou atmosférou, obklopené prostornou, okrasnou zahradou. Tato oáza klidu se nachází pouhých 900m od historického centra a nabízí možnost parkování přímo v areálu, který je zabezpečen elektrickými branami.

Penzion disponuje prosvětlenou jídelnou s výhledem do zahrady, kde Vám každé ráno přichystají chutnou snídani. V průběhu dne je Vám plně k dispozici společenská místnost s barem a krbem, kde si budete moci vychutnat některou z kávových specialit, sklenici lokálního piva, či vína z moravských vinic. V letních měsících lze využít venkovní terasu.

Wi-Fi připojení zdarma v celém objektu je samozřejmostí. Pobyt zvířat je dovolen na požádání.

Penzion poskytuje možnost uspořádání narozeninových oslav, menších svateb nebo firemní teambuilding.

PENZION ONYX ubytování v pensionu

5 dvoulůžkových pokojů, 1 rodinný pokoj pro 4 až 6 osob, 1 apartmán pro 6 až 7 osob s kuchyňkou, celková kapacita pro 27 osob

Všechny pokoje mají: koupelnu, vysoušeč vlasů digitalní televizi, ledničku/minibar, rychlovarnou konvici pro přípravu kávy nebo čaje, WiFi

Recepce

7:00 - 22:00

Gastronomie

Nabízíme bohatou snídaní formou bufetu, možno dokoupit večeři o 3 chodech.

Okolí pensionu a Srnín

Český Krumlov leží 22 km jihozápadně od Českých Budějovic. Rozkládá se pod hřebenem Blanského Lesa a protéká jím řeka Vltava. Jedná se o turistické a kulturní centrum jižních Čech. Žije zde přibližně 13 tisíc obyvatel.

Středověké centrum města, které obklopuje meandry Vltavy, je od roku 1963 městskou památkovou rezervací a od roku 1992 je zapsáno na seznamu světového dědictví UNESCO.

Rezervovat ubytování v PENZION ONYX - Srnín

Nejbližší ubytování v Srníně a okolí

Ubytování Srnín

 


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2020 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah