MARTIN ZV TEST HOTEL - Praha

Více o apartmánu

Popis ubytování

Pokud toužíte po zdravé a aktivní dovolené v lůně české přírody, je Resort Oáza ideální volbou pro vás a vaši rodinu. Jestli se rozhodnete objevovat okolní kraj, nebo si užívat zábavy a oddychu v našem areálu, uděláte vždy dobrou volbu. Pěšky, nebo na půjčeném kole můžete zakusit pokojné lesní stezky nebo otevřený prostor lučních cest.

Tak udělejte radost sobě, své rodině nebo skupině přátel! Rezervujte si pobyt plný zábavy a oddychu. Netrvá to víc než několik sekund a pak se už jen těšte na návštěvu Oázy, malého ráje, který je blíž, než si myslíte.

a vše pod jednou střechou

Abyste si však Oázu naplno vychutnali, nemusíte nikam chodit. Náš resort překypuje možnostmi pohybu a oddychu, jaké pohromadě jen tak nenajdete. Není mnoho míst, kde můžete na jednom místě hrát pétanque, badminton, soft tenis, volejbal, kroket, ruské kuželky, šipky, nebo třeba kulečník a pak se uvolnit a vypustit všechny starosti ve vyhřívaném slaném bazénu, sauně nebo vířivce?

Trocha romantiky…

U nás si také konečně najdete čas strávit nerušené chvíle se svými blízkými a vychutnat si grilování na venkovní terase, opékání lahodných buřtů u ohniště, povyprávět si u rybníčku nebo u sklenky dobrého vína ve vinném sklípku. A pro romantiky, kteří rádi hledí na noční oblohu, je připraven hvězdářský dalekohled

…i výlety do okolí

Na milovníky historie čeká blízká obec Slavětín a přilehlé hrady, kláštery a památníky. Dějiny tu po sobě zanechaly například vodní hrad v Budyni nad Ohří, zámek v Libochovicích, klášter v Doksanech, největší menhir v Česku, památník setkání tří císařů, zříceninu hradu Hazmburk nebo Oldřichův Dub v Peruci i s Boženinou studánkou.

Víme, jak důležité je jednou za čas opustit město a obklopit se nádhernou přírodou. V Resortu Oáza je pro vás proto připraveno dvanáct apartmánů vybavených vlastní koupelnou a kuchyňkou. Wi-Fi internet, který však možná ani nebudete potřebovat. U nás totiž slovo nuda neznáme.

Vše pod jednou střechou - Abyste si však Oázu naplno vychutnali, nemusíte nikam chodit. Nás areál překypuje možnostmi pohybu a oddychu, jaké pohromadě jen tak lehce nenajdete. Kde jinde můžete na jednom místě hrát pétanque, badminton, soft tenis, volejbal nebo kulečník a pak se uvolnit a vypustit všechny starosti ve vyhřívaném slaném bazénu?

Za nepříznivého počasí, které vám znemožní venkovní aktivity, si můžete v boji s nudou zahrát kulečník, šipky nebo si zapůjčit některou z velkého množství společenských, stolních a karetních her.

MARTIN ZV TEST HOTEL ubytování v apartmánu

V Resortu Oáza je pro vás proto připraveno dvanáct apartmánů vybavených LCD TV, vlastní koupelnou a kuchyňkou.

Ubytování v apartmánech

Prostorné apartmány s vlastním sociálním zařízením a kuchyňkou, jsou vybaveny moderním vkusným nábytkem a velkými pohodlnými postelemi s nočními stolky, lampičkou a PC stolkem.

LED TV s USB možností připojení externích zdrojů. Koupelna s WC, umyvadlem a sprchovým koutem. Kuchyňka vybavena k přípravě vlastní stravy. Indukční vařič, multifunkční trouba, chladnička a jídelní stůl. Z apartmánů jsou výhledy jak na české středohoří, tak do okolní krajiny.

Recepce

Recepce je 8:00 - 10:00 hodin dále od 14:00 do 20:00

Gastronomie

Areál Oáza, poskytuje pouze snídaně a neposkytuje žádné jiné restaurační a stravovací služby. Prodej chlazených nápojů a cukrovinek

Rezervovat ubytování v MARTIN ZV TEST HOTEL - Praha

Nejbližší ubytování v Praze a okolí

Ubytování Praha

 


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2019 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah