KARLSBAD PRESTIGE - Karlovy Vary

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více o aparthotelu

Popis ubytování

Luxusní Apartmány Karlsbad Prestige se nachází na exkluzivním místě, v samotném lázeňském centru Karlových Varů.

V objektu Karlsbad Prestige, který je kompletně zrekonstruován se nachází 6 apartmánů různých velikostí. Pro hosty jsou připravené nadstandardně prostorné a luxusně vybavené apartmány, které mají minimálně jednu samostatnou ložnici, prostornou koupelnu s vířivou vanou, nebo vanou a sprchou, toaletou a bidetem. Každý apartmán má samostatnou toaletu pro hosty.

V každém apartmánu najdete jídelní prostor a plně vybavenou kuchyňskou linku s varnou deskou, horkovzdušnou troubou, myčkou nádobí a pračkou.

Pro odpočinek i práci je k dispozici vysokorychlostní internet s WIFI, SMART 4K televize s plochou obrazovkou, digitálními a satelitními kanály.

KARLSBAD PRESTIGE ubytování v aparthotelu

Apartment 003 + 005 (2 + 2)

Nový plně vybavený apartmán o celkové ploše 70 m2. Apartmán má svojí oddělenou ložnici s manželskou postelí, obývací prostor s rozkládací pohovkou, kuchyně s jídelním prostorem, apartmán má koupelnu s vířivou vanou, umyvadlem, toaletou a bidetem. Dále apartmán má oddělenou toaletu pro hosty. Pro odpočinek a práci je k dispozici plochá SMART TV 4K, se satelitními a kabelovými programi, dále vysokorychlostní internet s připojením WIFI. Apartmán je vybaven kuchyňskou linkou se sklokeramickou deskou, horkovzdušnou troubou, lednicí s mrazákem, myčkou nádobí a pračkou, která je vybavena nádobím, příbory, jídelním porcelánem, kávovým a čajovým setem a sklem pro různé druhy nápojů. Pro hosty je připravena luxusní hotelová kosmetika, jemné ručníky, osušky a župany.

Apartment 006 (2 + 2)

Nový plně vybavený apartmán o celkové ploše 90 m2. Apartmán má svojí oddělenou ložnici s manželskou postelí, obývací prostor s rozkládací pohovkou, kuchyně s jídelním prostorem, apartmán má koupelnu s vířivou vanou, sprchovým koutem, umyvadlem, toaletou a bidetem. Dále apartmán má oddělenou toaletu pro hosty. Pro odpočinek a práci je k dispozici plochá SMART TV 4K, se satelitními a kabelovými programi, dále vysokorychlostní internet s připojením WIFI. Apartmán je vybaven kuchyňskou linkou se sklokeramickou deskou, horkovzdušnou troubou, lednicí s mrazákem, myčkou nádobí a pračkou, která je vybavena nádobím, příbory, jídelním porcelánem, kávovým a čajovým setem a sklem pro různé druhy nápojů. Pro hosty je připravena luxusní hotelová kosmetika, jemné ručníky, osušky a župany.

Apartment 004 (2 + 0)

Nový plně vybavený apartmán o celkové ploše 90 m2. Apartmán má svojí oddělenou ložnici s manželskou postelí, obývací prostor s pohovkou, kuchyni s jídelním prostorem, apartmán má koupelnu s vířivou vanou, sprchovým koutem, umyvadlem, toaletou a bidetem. Dále apartmán má oddělenou toaletu pro hosty. Pro odpočinek a práci je k dispozici plochá SMART TV 4K, se satelitními a kabelovými programi, dále vysokorychlostní internet s připojením WIFI. Apartmán je vybaven kuchyňskou linkou se sklokeramickou deskou, horkovzdušnou troubou, lednicí s mrazákem, myčkou nádobí a pračkou, která je vybavena nádobím, příbory, jídelním porcelánem, kávovým a čajovým setem a sklem pro různé druhy nápojů. Pro hosty je připravena luxusní hotelová kosmetika, jemné ručníky, osušky a župany.

Apartment 007 (6 + 0)

Nový plně vybavený dvoupodlažní apartmán o celkové ploše 180 m2. Apartmán má tři samostatné ložnice, dvě s manželskou postelí a jedna se dvěmi samostatnými postelemi, dále tento apartmán nabízí samostatnou pracovnu, obývací prostor s balkonem a sedací soupravou, kuchyni s jídelním prostorem, apartmán má dvě koupelny s vířivou vanou, sprchovým koutem, umyvadlem, toaletou a bidetem. Dále apartmán má oddělenou toaletu pro hosty. Pro odpočinek a práci je k dispozici plochá SMART TV 4K, se satelitními a kabelovými programi, dále vysokorychlostní internet s připojením WIFI. Apartmán je vybaven kuchyňskou linkou se sklokeramickou deskou, horkovzdušnou troubou, lednicí s mrazákem, myčkou nádobí a pračkou, která je vybavena nádobím, příbory, jídelním porcelánem, kávovým a čajovým setem a sklem pro různé druhy nápojů. Pro hosty je připravena luxusní hotelová kosmetika, jemné ručníky, osušky a župany.

Apartment 008 (6 + 0)

Nový dvoupodlažní apartmán o celkové ploše 150 m2. Apartmán má tři samostatné ložnice s manželskou postelí, obývací prostor s balkonem a sedací soupravou, kuchyni s jídelním prostorem, apartmán má dvě koupelny s vířivou vanou, sprchovým koutem, umyvadlem, toaletou a bidetem. Dále apartmán má oddělenou toaletu pro hosty. Pro odpočinek a práci je k dispozici plochá SMART TV 4K, se satelitními a kabelovými programi, dále vysokorychlostní internet s připojením WIFI. Apartmán je vybaven kuchyňskou linkou se sklokeramickou deskou, horkovzdušnou troubou, lednicí s mrazákem, myčkou nádobí a pračkou, která je vybavena nádobím, příbory, jídelním porcelánem, kávovým a čajovým setem a sklem pro různé druhy nápojů. Pro hosty je připravena luxusní hotelová kosmetika, jemné ručníky, osušky a župany.

Recepce

Viber, WhatsApp,

Rezervovat ubytování v KARLSBAD PRESTIGE - Karlovy Vary

Nejbližší ubytování v Karlových Varech a okolí

Ubytování Karlovy Vary


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2024 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah