HONZA TEST - Praha

Více o hotelu

Popis ubytování

Kuřácký Hotel ***** se nachází na území Krkonošského národního parku, v nadmořské výšce 1 030 metrů, k dispozici je zde fitness, herna pro děti, sluneční terasa, bezplatné Wi-Fi připojení a výhled na horu Žalý. Komplex je tvořený celkem 4 budovami.

Kuřácký Hotel ***** se nachází na území Krkonošského národního parku, v nadmořské výšce 1 030 metrů, a nabízí fitness, 2 infrasauny. dětskou hernu, sluneční terasu, bezplatné Wi-Fi připojení a výhled na horu Žalý. Komplex je tvořený celkem 4 budovami.

V objektu se nachází restaurace, k dispozici je stolní tenis, biliár, šipky, internet, možnost zapůjčení TV, DVD, projektor, hřiště na volejbal a malou kopanou. Hotel je díky svému rozsáhlému vybavení vhodným místem nejen pro volný čas a dovolené, ale i pro školy v přírodě, lyžařské výcvikové kurzy či pořádání firemních školení.

Během svého pobytu mohou hosté hrát šipky, relaxovat v meditárně nebo ve sdíleném loungi, nebo se opalovat na sluneční terase. Pro děti je připravený dětský klub s různými zábavními programy i dětské hřiště s pískovištěm a skluzavkami. Máme domácí kino. Hotel nabízí jak venkovní tak vnitřní aktivity mezi které patří: závěsné houpací sítě, freesbee, lanový program, trampolína, zahradní kroket jak pro dospělé, tak i děti, hřiště pro volejbal, nohejbal a fotbálek, badminton, švihadla, gumy pro dívky, půjčovna trekových holí, grilování, možnost krmení ovcí a koz.

U hotelu se nachází menší lyžařský vlek. Pro lyžaře je každý den v 9:00 zajišťován bezplatný transfer sněžným skútrem k horní stanici vleku Zahrádky (Pec pod Sněžkou).

V letním období je hotel dostupný autem.

V zimě se k hotelu nelze dostat autem, hosté mohou parkovat na veřejném parkovišti (Černý Důl, Dolní Dvůr, Pec pod Sněžkou). Zajišťujeme dopravu z parkoviště sněžným skútrem, rolbou nebo jeepem za poplatek 150 Kč/os. .

HONZA TEST ubytování v hotelu

Budova A + C nabízí ubytování v kategorii hotelový superior.

Součástí všech pokojů je vlastní koupelna se sprchou a fénem, WiFi, minibar, v rodinných apartmánech je kuchyňka s varnou konvicí a el. vařičem, na všech pokojích čajový koutek. Kuchyňky nejsou k dispozici pro vaření, ale pouze pro ohřívání, např. miminkovské stravy, diety. Jsme hotel s restaurací.

Recepce

Recepce je otevřena od nevidím do nevidím

Gastronomie

V restauraci hotelu se z místních surovin připravují pokrmy tradiční české kuchyně. Těšit se můžete také na domácí chléb a moučníky.

Okolí hotelu a Praha

K hotelu patří i vlastní lyžařský vlek (POMA) s upravenou sjezdovkou o délce 300 metrů. Svah je mírný a je ideální pro začátečníky nebo pro rodiny s dětmi. Pro náročnější lyžaře lze doporučit lyžování a snowboarding v Peci pod Sněžkou, horní stanice vleku na sjezdovku Zahrádky je vzdálena 2 km po rovině. Další možností pro sjezdové lyžování je areál v Černém Dole vzdálený asi 3 km s mírným převýšením. Hotel se nachází v bezprostřední blízkosti lyžařské cesty “Krkonošský běžecký ráj“. Po mechanicky upravovaných trasách se lze vydat na nejznámější místa Krkonoš. V okolí hotelu naleznete minimálně 120 km značených cyklistických tras, vedených převážně po asfaltových cestách o různých stupních obtížnosti. Pěší turisté mohou využít značené turistické trasy.

Rezervovat ubytování v HONZA TEST - Praha

Nejbližší ubytování v Praze a okolí

Ubytování Praha

 


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2018 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah