HOTEL RELAX VRCHBĚLÁ - Bělá pod Bezdězem

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více o hotelu

Popis ubytování

Hotel Relax se nachází se v bývalém vojenském újezdu Ralsko, konkrétně v lokalitě Vrchbělá.

Od Hotelu je neopakovatelný výhled na nedaleký hrad Bezděz - zachovalá příroda v okolí poskytuje příjemnou scenérii vhodnou pro relaxaci a odpočinek, s možností využití Máchova jezera, které se nachází nedaleko areálu.

Hotel RELAX je součástí sportovně-rekreačního areálu vybudovaného v rámci projektů, , Multifunkční turistické centrum" a, , In-line park Bezděz" spolufinancovaný z prostředků Evropského fondu pro regionální rozvoj.

Hosté mohou k ubytování využít 24 dvoulůžkových pokojů.

12 pokojů v prvním patře mají svůj vlastní balkon, dalších 12 pokojů ve druhém patře je již bez balkonů. V obou patrech je ubytování velmi komfortní.

Hotel je bezbariérový.

HOTEL RELAX VRCHBĚLÁ ubytování v hotelu

Hotel disponuje celkem 25 pokoji o celkové kapacitě 50 lůžek. Je zde 24 dvoulůžkových pokojů a 1 apartmán. Každý pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením, televizí a krásným výhledem do klidné přirody. K dispozici jsou i 2 bezbariérové pokoje včetně bezbariérového sociálního zařízení.

Recepce

Recepce je k dispozici od 7:00 - 19:00 h.

Gastronomie

V hotelu se nachází restaurace o maximální kapacitě 90 míst. Otevírací doba je každý den od 11:00 do 22:00 h.

Okolí hotelu a Bělá pod Bezdězem

Hotel je obklopen přírodou, která navozuje příjemnou scenérii vhodnou pro relaxaci a odpočinek nedaleko Máchova jezera a Českého ráje.

Nabízí jedinečný výhled na nedaleký hrad Bezděz, několik kilometrů in-line stezek, cyklostezek či běžeckých tras vše v okolí hotelu, na samé hranici Středočeského a Libereckého kraje.

V těsné blízkosti je k dispozici také dětské hřiště, mini ZOO, lanové centrum nebo rozhledna, z které budete mít celý areál ve Vrchbělé jako na dlani.

Rezervovat ubytování v HOTEL RELAX VRCHBĚLÁ - Bělá pod Bezdězem

Nejbližší ubytování v Bělé pod Bezdězem a okolí

Ubytování Bělá pod Bezdězem

 


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2021 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah