PENZION U BARTOUŠKŮ - Malíkovice

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více o pensionu

Popis ubytování

Agropenzionu U Bartoušků, který se nachází v malebném prostředí obce Malíkovice, nedaleko Královského města Slaný ve Středních Čechách. Penzion je v provozu od počátku roku 2014, může se tedy pyšnit nově a komfortně zařízenými apartmány a pokoji. Penzion je vhodný nejen pro rodinné a rekreační pobyty, ale i pro školení firem a teambuildingy, prodejní akce firem, svatby a soukromé oslavy, vánoční a jiné večírky. Pro tyto účely lze využít vnitřní i venkovní prostory s možností grilování.

Uzavřenost a příjemná atmosféra celého areálu Vám zaručuje plné soukromí, pokud hledáte klid a toužíte po odpočinku, nebo jste aktivní a rádi byste využili mnoha především sportovních aktivit, kterými penzion disponuje.

Součástí penzionu je multifunkční sportovní hala, která je plně vybavena pro mnoho sportovních aktivit jako je volejbal, nohejbal, badminton, tenis, ping-pong, basketbal, futsal, házená, florbal dále pak různá pohybová a aerobní cvičení. Sportovní pomůcky lze zapůjčit přímo v areálu. Dále nabízíme zapůjčení kol k projížďkám po krásách Středočeského kraje.

PENZION U BARTOUŠKŮ ubytování v pensionu

Penzion má kapacitu 30 lůžek a 9 místy přistýlky. Penzion nabízí 7 parkovacích míst v areálu penzionu a jedno pro hendikepované osoby. Dále je možno parkovat na vyhrazeném místě na návsi přímo před penzionem.

V penzionu nabízíme hostům ubytování ve 3 variantách:

A) apartmán s vl. sociálním zařízením a plně vybavenou kuchyňskou linkou - 2×

B) pokoj s vlastním sociálním zařízením - 4×

C) pokoj se společným sociálním zařízením pro 2-3 pokoje - 8× .

Dále je možno využít rozlehlou zahradu pro stanování nebo kempování (1 připravené místo pro karavan s přípojkou vody a el. energie).

Recepce

Recepci máme obvykle otevřenou od 12 do 20 hod (Check-in 14-20hod, Check-out 6-10hod), pokud se telefonicky nedohodne jinak.

Personál penzionu není přítomen 24h denně!

Gastronomie

V našem penzionu je občerstvení/restaurace v provozu denně od 15hod do 20hod. Nenabízíme denní nabídku teplých jídel, nicméně v případě zájmu jsme schopni zajistit veškeré stravování dle Vašich požadavků. V penzionu se nachází velká plně vybavená kuchyně spojená s jídelnou o běžné kapacitě 36 míst (max. 44 míst).

Okolí pensionu a Malíkovice

V blízkém i vzdálenějším okolí penzionu se nachází nespočet kulturních a přírodních zajímavostí.
Mezi největší lákadla patří zejména hrady Křivoklát a Karlštejn. Pro obdivovatele mikroregionálních krás doporučujeme návštěvu obcí a měst regionálního významu, mezi které patří například Královské město Slaný či prezidentské letní sídlo v Lánech. Milovníci přírody si jistě nenechají ujít přírodní památky Bílichovické údolí, Slánskou horu či přírodní park Džbán. V okolí si na své přijdou také milovníci historie, kterým můžeme doporučit hornický skanzen Mayrau či vojenský skanzen Smečno.
Těsné okolí penzionu je vyhlášeným houbařským rájem.

Rezervovat ubytování v PENZION U BARTOUŠKŮ - Malíkovice

Nejbližší ubytování Malíkovice a okolí

 


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2021 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah