HOMUTŮV STATEK - Mšeno

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více o pensionu

Popis ubytování

Homutův Statek poskytuje ubytování v historickém, památkově chráněm statku, který byl s největší pečlivostí proměněn na penzion, v němž se potkává tradice a moderní design. Přijeďte objevovat krásy Kokořínská.

Z Prahy jste u nás na Kokořínsku za 45 minut, z Mladé Boleslavi ještě o chviličku dřív. To znamená, že nepotřebujete ani hodinku, abyste mohli celý svět hodit za hlavu a být jen sami se sebou. U nás, kde se o vás postaráme jako o vlastní. Vyspíte se v historickém, památkově chráněném statku, který jsme s největší pečlivostí proměnili v pension, v němž se potkává tradice a moderní desing. Pohodlné postele a prostorné pokoje i apartmány udělaji radost celé vaší rodině a klidně i prarodičům, stejně jako kvalitní kuchyně postavená na poctivých českých jídlech a bohatých, zdravých snídaních a svačinách.

Hostům je k dispozici bezplatné parkoviště a internet.

Pro zabavení Vašich ratolestí je připrave dětský koutek.

HOMUTŮV STATEK ubytování v pensionu

Ubytování je poskytováno ve dvoulůžkových až šestilůžkových pokojích a apartmánech. Všechny pokoje disponují vlastním sociálním zařízením a TV.

Recepce

Recepce je otevřena v době snídaní do 11:00 hod a poté od 15:00 hod a v době večeří.

Gastronomie

V ceně ubytování je zahrnuta snídaně formou samoobslužného bufetu.

K večeři nabízíme výběr ze tří hlavních jídel, večeře se objednávají na základě mailem zaslané nabídky nejpozději den předem. V jídelně naleznete široký sortiment alko i nealko nápojů, můžete si vybrat z denní nabídky moučníků, v chladných měsících nabízíme polévku.

Okolí pensionu a Mšeno

Necelých 274 km2 toho má pro vás nachystáno skutečně požehnaně, ať už je vám bližší pěší turistika nebo se raději proháníte na cyklistických stezkách. Na vašich cestách potkáte hned několik přírodních a kulturních památek — známé Pokličky, skalní města, přírodní divadlo, nebo prvorepublikové koupaliště a hrad Kokořín.

Přímo u penzionu si můžete vybrat ze tří turistických tras nebo se vydat po té cyklistické.

Chcete tip na výlet? Kdykoli se zeptejte, rádi vám poradíme.

Rezervovat ubytování v HOMUTŮV STATEK - Mšeno

Nejbližší ubytování v Mšenu a okolí

 


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2021 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah