PENZION DVŮR KRASÍKOV - Kokašice

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více o pensionu

Popis ubytování

Nově otevřený penzion se nachází v klidné oblasti Konstantinových Lázní v areálu Dvora Krasíkov, který leží pod dominantou kraje - vrchem Krasíkov se zřízeninou hradu Švamberk. Najdete zde mimo jiné krámek s lokálními produkty, sýrárnu či minizoo. Vše obklopuje krásná a čistá příroda s množstvím turistických tras a cyklostezek.

Penzion byl otevřen v roce 2016 v prostorách areálu Dvora Krasíkov, bývalém knížecím poplužním dvoře hradu Švamberk, jehož zřícenina se nachází na kopci nad dvorem. Areál slouží jako agroturistické a výrobní centrum. Najdete zde krámek s lokálními produkty, sezónní občerstvení s venkovním sezením, sýrárnu, minizoo s početným zastoupením obyvatel, stylovou stodolu pro pořádání různých kulturně-společenských akcí a mnoho dalšího.

Penzion disponuje 6 dvoulůžkovými pokoji a 1 rodinným apartmánem.

Celý prostor penzionu je nekuřácký. Místa pro kouření jsou zajištěna ve venkovních prostorách penzionu - terasa u společenské místnosti, prostor před vstupem do penzionu.

V penzionu je dovolen pobyt i s domácími mazlíčky. Je však zpoplatněn.

Bezplatné parkování je zajištěno v prostorách Dvora Krasíkov cca 30 metrů od budovy penzionu. Rezervace místa není z důvodu dostatečné kapacity nutná.

V prostorách penzionu je dostupné bezplatné Wi-Fi připojení k Internetu.

Check-in je možný v době od 15:00 do 20:00.
Check-out v den odjezdu, prosíme, nejpozději v 10:30.
Oba časy je, samozřejmě, možné domluvit individuálně dle aktuální obsazenosti penzionu.

Penzion se nachází v prostorách farmy - hospodářského areálu a tak je zde potřeba počítat s pohybem zemědělské techniky. Samotný penzion se umístěn nad stájemi, do kterých krom teplého letního období na noc zavíráme naše koně.

PENZION DVŮR KRASÍKOV ubytování v pensionu

Penzion disponuje 6 dvoulůžkovými pokoji a 1 rodinným apartmánem. Každý pokoj je vybaven kuchyňským koutem se základním vybavením - vařič, rychlovarná konvice, lednička, nádobí a dřez. Stejně tak má každý pokoj svou koupelnu s WC. Dvoulůžkové pokoje mají v koupelně sprchový kout s hlubokou vaničkou, apartmán má vanu. Některé pokoje mají balkón.
Všechny pokoje mají minibar se skromnou nabídkou lokálních produktů a nápojů. Po domluvě je na místě možné dokoupit například láhev sektu nebo větší láhev vína (v minibaru najdete 0, 2l lahvičky). Jako pozornost najdete na každém pokoji košíček s nabídkou čajů a instantní kávy.

Pokoje penzionu nemají televizi.

Recepce

Penzion nemá recepci. Přijíždějící hosté se mohou v době od 10:00 do 18:00 nahlásit v Amálčině krámku v prostorách dvora nebo nám při pozdějším příjezdu zatelefonovat a my si je vyzvedneme před budovou penzionu.

Gastronomie

Ubytování v penzionu zahrnuje snídani v ceně. Snídaně se podává formou buffetu a pokud to lze, zahrnuje i naše produkty.
K ubytování je možné předem objednat i další stravování - plnou penzi nebo jen polopenzi.

Penzion nedisponuje restaurací. Také proto jsou pokoje vybaveny kuchyňským koutem a minibarem se skromnou nabídkou lokálních produktů a nápojů.
V prostorách Dvora Krasíkov pro občerstvení se najdete:
- Amálčin krámek - celoročně - Zde si můžete o víkendech dát kávu, čaj a další nápoje. K tomu pečeme domácí moučníky a vaříme domácí hutnou polévku.
- bistro Dvora Krasíkov s venkovním posezením - od dubna do října zejména o víkendech a za dovrého počasí - Bistro nabízí grilované pokrmy, domácí polévku, nakládané pokrmy, točené pivo, nealkoholické a alkoholické nápoje, kávu, čaj a točenou zmrzlinu.
V okolí ve vzdálenosti 2 - 4 km najdete několik restaurací, které vám rádi doporučíme.

Okolí pensionu a Kokašice

Penzion Dvůr Krasíkov se nachází v malebné přírodě v okolí Konstantinových Lázní. Zdejší kraj se může pochlubit jedním z nejčistších ovzduší v České republice zejména z důvodu absence průmyslové výroby a větších měst. To stejné pozitivně ovlivňuje fakt, že v noci za jasného počasí zde světelný smog nebrání možnosti spatřit nebe plné hvězdy a přitom poslouchat naprosté ticho.
V okolí najdete mnoho zajímavých cílů pro vaše výlety:

- zříceniny hradů Švaberk-Krasíkov, Gutštejn, Falkenštejn či Vlčtejn
- kaple a památník selského povstání na Ovčím vrchu
- rozsáhlý areál kláštěra v Teplé
- wellness centrum v Konstantinových Lázních
- přírodní parky Hadovka, Úterský a Kosí potok
- hornické muzeum ve Stříbře a v Plané u Mariánských Lázní
- a mnoho dalšího

Rezervovat ubytování v PENZION DVŮR KRASÍKOV - Kokašice

Nejbližší ubytování v Kokašicích a okolí

 


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2020 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah