HOSTEL LAZARETNÍ BRNO

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více o hotelu

Popis ubytování

Hotel Lazaretní nabízí kvalitní čisté ubytování ve dvoulůžkových a čtyřlůžkových pokojích. Wifi na každém pokoji zdarma. Hotel je nekuřácký.

Hotel Lazaretní Brno nabízí kvalitní čisté ubytování ve dvoulůžkových a čtyřlůžkových pokojích. Wifi na každém pokoji zdarma. Nekuřácký.

Hotel má celkovou kapacitu 98 lůžek v 32 pokojích. Je nekuřácký, vybaven prostorným výtahem. Přímo u hotelu je bezplatné parkování na ulici. Ve všech obytných prostorách hostelu je WiFi internet. Na recepci hotelu získáte informace o dalších ověřených a doporučených službách.

HOSTEL LAZARETNÍ BRNO ubytování v hotelu

Pokoje jsou s vlastním WC a kaupelnou (čtyřlůžkové, s možností využití 3os). Všechny pokoje jsou zabezpečeny elektronickou kartou. Všechny pokoje jsou vybaveny stejným druhem a počtem nábytku, samostatnými i manželskými postelemi s nočními stolky, stolečkem s posezením a velkou šatní skříní. Na všech pokojích je internetové připojení zdarma. Vlastní regulace ústředního vytápění. Pokoje jsou nekuřácké.

Recepce

17:00 do 22:00 hod denně

Okolí hotelu a Brno

Vedle hotelu se nachází areál městského koupaliště. Centrum města je vzdáleno 2 km. Hostel se nachází v klidnější lokalitě Brna, s rychlým výjezdem na hlavní silnici i obchvat města Brna.

Rezervovat ubytování v HOSTEL LAZARETNÍ BRNO

Nejbližší ubytování v Brně a okolí

Ubytování Brno

 


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2020 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah