MALE VERSAILLES HOTEL & RESTAURANT - Karlovy Vary

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více o hotelu

Popis ubytování

Male Versailles je útulný a moděrně zařízený hotel, obklopený lázeňskými lesy v blízké dostupnosti lázeňskému centru. Součástí objektu je taktéž znamenitá restaurace nabízející pokrmy české i světové kychyně.

Hotel & Restaurant Male Versailles se nachází v lázeňské zóně, nedaleko hlavní turistické třídy s kolonádami, obchody a restauracemi. Je také ideálním výchozím místem pro procházky např. po lázeňských lesích.

V hotelu se nachází 13 pokojů zařízených ve stylu provensálského venkova, z jejíchž oken se otevírá uklidňující pohled na les a jezero.

MALE VERSAILLES HOTEL & RESTAURANT ubytování v hotelu

Hotel disponuje 6 dvoulůžkovými a 7 pokoji s možností přistýlky. V každém z nich naleznete koupelnu s toaletou, sprchovým koutem, fénem a hygienickými potřebami. Pokoje jsou vybavené nábytkem z masivu a kvalitní sanitární keramikou. Вybaveny jsou dále sejfem, satelitní TV s plochou obrazovkou, telefonem, chladničkou, skleničkami, župany, pantoflemi a ručníky.

Recepce

Recepce hotelu je otevřena v omezené provozní době od 08:00 do 16:00 hod.

Gastronomie

Restaurace je denně k dispozici hotelovým hostům i veřejnosti. Každý den nabízíme bohaté menu z čerstvých, chutných a zdravých pokrmů světové kuchyně. Restaurace je ideální nejen pro jednotlivce, či páry, ale i pro konání rautů, rodinných slavností, nebo pro firmení akce a oslavy. Stylové zařízení všech prostor navíc umocňuje celkovou atmosféru.

Okolí hotelu a Karlovy Vary

V přímé blízkosti hotelu Malé Versailles se nachází malebný park s jezírkem, což láká k odpočinku na laviččce spolu s výhledem na pravoslavný kostel sv. Petra a Pavla.

Skrze navázanou Sadovou ulici se dostanete mírným kopcem dolů až do samotného turistického centra s lázeňskými kolonádami. Tato cesta zabere všehovšudy 10 min.

Samotný objekt Malé versailles je posazen na okraji lázeňských lesů, které nabízí nespočet turistických tras pro celkové zrelaxování a načerpání pozitivní energie.

Rezervovat ubytování v MALE VERSAILLES HOTEL & RESTAURANT - Karlovy Vary

Nejbližší ubytování v Karlových Varech a okolí

Ubytování Karlovy Vary

 


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2024 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah