APARTMÁNY KOLONÁDA - Luhačovice

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více o apartmánu

Popis ubytování

Luhačovice jsou ideálním místem pro vaši letní či zimní dovolenou nebo třeba romantický víkend ve dvou. Vyzkoušejte soukromé luxusní apartmány, ve kterých se na rozdíl od mnoha hotelů budete cítit jako doma. Ať už hledáte apartmán, hotel nebo penzion, věříme, že u nás budete spokojeni. Jednotlivé apartmány jsou situovány nedaleko lázeňského centra, všechny plně vybaveny tak, abyste si mohli dopřát co možná největší pohodlí během celé doby vašeho pobytu. Našim cílem je, abyste na svůj pobyt v Luhačovicích v dobrém vzpomínali ještě dlouho po vaší návštěvě a rádi se k nám vraceli.

když nebudete přímo hostem místních věhlasných lázní, můžete lázeňskou atmosféru pociťovat již od samého rána. Stačí jen vyjít na balkon se šálkem horké kávy, oblíbenou knížkou nebo čerstvými novinami a těšit se výhledem přímo na lázeňskou kolonádu. To je jen jedna z výhod ubytování v našich apartmánech. Během dne se nevyplatí sedět doma, v Luhačovicích se rozhodně nudit nebudete, mají vám co nabídnout, tak proč nevyrazit poznávat město a okolí. Pokud jste příznivci odpočinkové dovolené, při které se snažíte nabrat síly namísto šplhání po kopcích nebo prohánění kola po cyklostezkách, určitě oceníte množství obchodů a kaváren v blízkosti apartmánů, lázeňský areál a park s minerálními prameny – místo vhodné pro procházky – a další kratochvíle, které Luhačovice nabízí. Luhačovice nabízejí pro každého něco. Pro ty sportovně založené jsou tu k dispozici například tenisové kurty, spinning, plovárna či značené turistické trasy a mnoho dalšího vyžití ve městě a okolí, mnoho míst k objevování, mnoho turistických cílů v blízkém či vzdálenějším okolí. Ať už sportovci nebo ne, večer zkuste navštívit lázeňské divadlo, zajděte si na sklenku vína či na výbornou večeři, nikde to není daleko.

APARTMÁNY KOLONÁDA ubytování v apartmánu

Každý náš apartmán o velikosti 55m2 tvoří standardní vybavení - plně vybavená kuchyňka k přípravě jednoduchých jídel, chladnička, mrazák, kávovarná konvice.

Pro zkrácení dlouhé chvíle jsou vám k dispozici televize, bezdrátový vysokorychlostní internet WiFi, CD a DVD přehrávače, velký výběr DVD a knih nejrůznějších žánrů.

Ve vybavení apartmánu najdete kromě standardního zařízení také vysoušeč vlasů či žehličku – pro případ, že byste si při procházce v lázeňském parku zmačkali své oblíbené šaty.

Jestli plánujete vyrazit do Luhačovic autem, nestrachujte se o parkování – zaparkovat můžete pohodlně přímo v podzemních garážích ubytovacího objektu.

Abyste mohli pocítit lázeňskou atmosféru i když se zrovna nebudete toulat městem, můžete se posadit na balkon a užívat si výhled na kolonádu – co třeba s novinami nebo oblíbenou knihou a šálkem voňavé kávy? Po celou dobu pobytu u nás máte kávu a čaj zdarma.

Recepce

Od 9:00 hod do 17:00 hod Každý den

Rezervovat ubytování v APARTMÁNY KOLONÁDA - Luhačovice

Nejbližší ubytování v Luhačovicích a okolí

Ubytování Luhačovice

 


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2020 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah