RESIDENCE MILADA - Praha

Více o pensionu0

Popis ubytování

Residence Milada se nachází jen několik minut od centra Prahy. Historický činžovní dům je po kompletní rekonstrukci podle originálu z roku 1897. Nabízíme ubytování v 8 plně vybavených a komfortních apartmánech.

Díky poloze naší rezidence je doprava do centra velmi snadná, v docházkové vzdálenosti několika minut lze spatřit první památky, projít se parkem i najít krásný výhled na město. Jsme pouchých 250 metrů od stanice metra Vltavská. Stanice tramvaje jedoucí přímo do centra Prahy je od nás 50 metrů.

RESIDENCE MILADA ubytování v pensionu0

Studio King - Prostorný pokoj s manželskou postelí velikosti King a jedním samostatným lůžkem. Prostorná koupelna s vanou a pračkou.

Rodinný apartmán - Komfortní rodinný apartmán vhodný zejména pro rodiny a větší skupiny, díky průchozímu obývacímu pokoji může být celá rodina či skupina přátel stále v kontaktu, tento apartmán je plně vybaven, vhodný i pro delší pobyty. Prostorná koupelna s vanou a samostatná toaleta.

Superior rodinný apartmán - Apartmán vhodný zejména pro rodiny a větší skupiny, díky centrální chodě nabízí komfort oddělené ložnice a obývacího pokoje s kuchyní, apartmán superior nabízí naprostý klid díky své orientaci do vnitrobloku, je plně vybaven a hodí se i pro delší pobyty.

Deluxe apartment - Deluxe apartment nabízí pohodlí, jak pro menší rodinu, tak i pro páry, k dispozici je prostorná ložnice s vlastní šatnou, apartmán má centrální chodbu s koupelnou se sprchovým koutem a oddělenou toaletou. V neposlední řadě prostorný obývací pokoj s plně vybabenou kuchyní.

Rezervovat ubytování v RESIDENCE MILADA - Praha

Nejbližší ubytování v Praze a okolí

Ubytování Praha

 


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2018 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah