APARTMENT 22 VÍTKOVICE V KRKONOŠÍCH

Více o hoteluo hotelu

Popis ubytování

Apartments RESPECT poskytují ubytování v plně vybavených apartmánech ve Vítkovicích v Krkonoších, v Harrachově a na Benecku.

Apartment 22 - VÍTKOVICE V KRKONOŠÍCH se nachází 10 minut jízdy od lyžařského vleku Horní Domky.

Apartment 22 Vítkovice v Krkonoších nabízí plně vybavené ubytovací jednotky s vlastním stravováním a lyžárnou. Soukromé, bezplatné parkoviště je k dispozici v blízkosti ubytování. Apartmány ve Vítkovicích mají také balkon, dobře vybavený kuchyňský kout a satelitní TV. WI-FI zdarma je samozřejmostí.

Apartman Bellevue - BENECKO

Bellevue se nachází v Krkonoších, ve výšce 850 m n. m. , leží Vzdušné lázně – obec Benecko. Apartmánový dům Bellevue se nachází přímo na začátku běžeckých tratí a 10 min. od tratí sjezdových.

Okolí hoteluhotelu a Vítkovice

Apartment 22 - VÍTKOVICE V KRKONOŠÍCH

Obec Vítkovice v Krkonoších leží v Libereckém kraji, v průměrné nadmořské výšce 733 - 865 m. n. m. Vzhledem ke své poloze jsou Vítkovice ideálním výchozím bodem pro pěší a cykloturistiku. Místa jako Dvoračky, Rezek, Rovinka, Horní Mísečky, Zlaté návrší, jsou dostupná jak na kole tak pěšky. Apartmány se nacházejí hned naproti sjezdovce skiareálu Aldrov.

Apartman Bellevue - BENECKO
Restaurace, směnárny, informační středisko – zajišťování výletů, pošta, prádelna, lyžařské školy, půjčovny lyží, kol a koloběžek. Autobus, taxi.

Rezervovat ubytování v APARTMENT 22 VÍTKOVICE V KRKONOŠÍCH

Nejbližší ubytování ve Vítkovicích a okolí

Ubytování Vítkovice

 


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2019 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah