BOHEM PRAGUE HOTEL - Praha

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více o hotelu

Popis ubytování

Nový designový hotel v centru Prahy vhodný zejména pro mladé cestovatele, ale potěší i zájemce o klidné a komfortní ubytování, či zázemí pro obchodní cestu. Každý z 12 pokojů nabízí komfortní ubytování s vlastním sociálním zařízením. Trvalým hostem hotelu je pan Bohem, volnomyšlenkářský a charismatický elegán, který zná všechna zákoutí Prahy a rád Vás jimi provede.

Bohem Prague Hotel se nachází v centru Prahy v jedné ze starých Pražských čtvrtí - Smíchov. Personál na recepci hotelu je k dispozici každý den od 7:00 do 16:00. Aby byla dodržena současná hygienická a bezpečnostní opatření, probíhá přihlášení do hotelu především samoobslužně. Hostům jsou před příjezdem zaslány vstupní kódy a pokyny jak obdržet klíč od pokoje.

BOHEM PRAGUE HOTEL ubytování v hotelu

Každý z pokojů byl navržen tak, aby splňoval hlavní filosofii hotelu - čistota a jednoduchost, která se snoubí s moderním designem tak, aby byl pobyt pro hosty co nejpříjemnější. Spojujícím prvkem každého pokoje je designový prvek, tzv. zatmění měsíce, umístěný nad postelí. Každý z pokojů má svou vlastní koupelnu a potřebné základní vybavení - TV, sejf, fén a další.

Recepce

V nepřítomnosti recepční je možné kontaktovat správce hotelu. Check-in je možný od 13:00. Check-out je nejpozději v 10:00.

Gastronomie

Náš hotel nabízí čerstvou a chutnou snídani každé ráno. Pro dodržení současných hygienických zásad a opatření jsou snídaně donášeny hostům přímo na pokoj. Stačí personál předem informovat o čase, kdy chcete snídani servírovat.

Okolí hotelu a Praha

Místo, kde hotel sídlí dostalo své jméno podle nedaleké klasicistní usedlosti Bertramka, ve které na čas pobýval i Amadeus Mozart. Přímo naproti hotelu se nachází nedávno zrenovovaný Malostranský hřbitov, na kterém je pohřbena řada významných českých osobností. V docházkové vzdálenosti od hotelu je i Zahrada Kinských, která volně navazuje na turisty oblíbený park Petřín. V blízkosti hotelu se nachází velké nákupní a zábavní centrum Nový Smíchov, kde je možné využít multikina, kavárny a restaurace s převážně českou a italskou kuchyní.

Rezervovat ubytování v BOHEM PRAGUE HOTEL - Praha

Nejbližší ubytování v Praze a okolí

Ubytování Praha


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2024 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah