GARNÍ HOTEL HORSKÉ ŠPIČKY - Praha

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto
  • Praha (842)
  • >>> Bohnice (4)
  • >>> GARNÍ HOTEL HORSKÉ ŠPIČKY - Praha

Více o hotelu

Popis ubytování

Garni hotel Horské Špičky je nově zrekonstruovaný wellness hotel, nacházející se v turistickém rekreačním centru západních Krkonoš v malebném prostředí Rokytnice nad Jizerou.

Garni hotel Horské Špičky se nachází v turistickém rekreačním centru západních Krkonoš v malebném prostředí Rokytnice nad Jizerou.
Garni hotel svým hostům nabízí komfortní ubytování v soukromé atmosféře originálně zařízených pokojů. Pouze ubytovaní hosté mohou relaxovat v našem nově zřízeném wellness s finskou saunou i infrasaunou a následně v příjemné odpočívárně s relaxační hudbou. Náš hotel Vám nabízí služby na vysoké úrovni a přátelskou atmosféru. Zařízení a dispozice Garni hotelu Horské Špičky jsou vhodné také pro firemní akce či uzavřenou společnost.

GARNÍ HOTEL HORSKÉ ŠPIČKY ubytování v hotelu

Hosté mají možnost vybrat si z deseti pokojů různého dispozičního řešení. K originalitě jednotlivých pokojů přispívá i to, že každý pokoj má svůj název. Pokoje se liší svojí velikostí, vnitřním uspořádáním a barevným provedením. Žádný pokoj není identický. Garni hotel Horské Špičky je s ohledem na ostatní hosty zcela nekuřáckou budovou.

Vybavení: koupelna se sprchou a WC vysoušeč vlasů ručníky a župany TV trezor

Pokoj Huťský potok o velikosti 24m2 se nachází v suterénu budovy. V základním vybavení pokoj disponuje dvoulůžkem s možností jedné přistýlky. Pokoj Kotel o velikosti 25m2 se nachází v prvním patře budovy. Součástí pokoje je malý kuchyňský kout, vybavený lednicí. V základním vybavení pokoj disponuje dvoulůžkem s možností jedné přistýlky. Pokoj je svým vybavením vhodný pro rodinu s malým dítětem.
Pokoj Pančavská louka o velikosti 18m2 se nachází v prvním patře budovy. Dvě velká okna zaplavují pokoj příjemným světlem. V základním vybavení pokoj disponuje dvoulůžkem s možností jedné přistýlky. Pokoj je svým vybavením vhodný i pro alergiky.
Pokoj Pramen Labe o velikosti 25m2 se nachází v prvním patře budovy. V základním vybavení pokoj disponuje dvoulůžkem s možností dvou přistýlek. Pokoj je svým vybavením vhodný i pro alergiky.
Pokoj Lysá hora o velikosti 22m2 se nachází v druhém patře budovy. Šikmá část střechy obložená dřevem dodává pokoji podkrovní charakter se zachováním prostorného pocitu při výšce stropu cca. 2,7 m. V základním vybavení pokoj disponuje dvoulůžkem s možností jedné přistýlky.
Pokoj Růženčina zahrádka o velikosti 18m2 se nachází v druhém patře budovy. Dvě velká okna zaplavují pokoj příjemným světlem. V základním vybavení pokoj disponuje dvoulůžkem s možností jedné přistýlky. Pokoj je svým vybavením vhodný i pro alergiky.
Pokoj Ručičky o velikosti 22m2 se nachází v druhém patře budovy. Šikmá část střechy obložená dřevem dodává pokoji podkrovní charakter se zachováním prostorného pocitu při výšce stropu cca. 2,7 m. V základním vybavení pokoj disponuje dvoulůžkem s možností jedné přistýlky.
Apartmán Vysoké kolo je prostorově velkorysý pokoj o dvou podlažích, který se nachází ve druhém mezipatře. Velká okna z obou stran pokoje zaplavují prostor příjemným světlem. Ve spodním patře, o velikosti cca. 32m2, je vedle obývací části s posezením situováno dvoulůžko. V podkroví o velikosti 18m2 jsou umístěna dvě dvoulůžka. Pokoj je vybaven minibarem, CD radiem, DVD přehrávačem.
Pokoj Kotelní jámy o velikosti 16m2 se nachází ve třetím patře budovy. Šikmá část střechy obložená dřevem dodává pokoji podkrovní charakter. Pokoj disponuje dvoulůžkem. Pokoj je svým vybavením vhodný i pro alergiky.
Pokoj Mumlavský vodopád o velikosti 16m2 se nachází ve třetím patře budovy. Šikmá část střechy obložená dřevem dodává pokoji podkrovní charakter. Pokoj disponuje dvoulůžkem. Pokoj je svým vybavením vhodný i pro alergiky.

Recepce

Recepce otevřena denně:

8:00 - 20:00

Gastronomie

Garni hotel Horské Špičky nabízí stravování v příjemném prostředí hotelové jídelny a v případě hezkého počasí i venkovní terasy, které je určeno výhradně pro ubytované hosty.

Hotelovým hostům je podávána snídaně formou bufetu a odpolední svačina.

Vybavení Garni hotelu Horské špičky umožňuje pro uzavřenou společnost poskytnutí celodenního stravování dle individuálních požadavků

Okolí hotelu a Praha

Rokytnice nad Jizerou je jedním z nejkrásnějších lyžařských a turistických středisek nejvyšších hor České republiky s kouzelnou dominantou Lysé hory a Kotle. Rokytnice nad Jizerou je dobrým strategickým místem, kde strávit Vaši dovolenou nebo i prodloužený víkend na horách v průběhu celého roku.

V zimním období mohou naši hosté využít jeden z nejoblíbenějších lyžařských areálů Horní Domky - Lysá hora s druhou nejdelší sjezdovkou v ČR, který je vzdálen 800 m od hotelu. Pro běžkaře je ideální nástupní místo na Krkonošskou magistrálu horní stanice lanové dráhy na Lysou horu ve výšce 1315 m.

V letním období se mohou naši hosté vydávat na pěší túry či cyklovýlety. Pro větší komfort letní turistiky je v provozu lanová dráha Horní Domky. Vedle toho Rokytnice nad Jizerou a její okolí nabízí celou řadu možností k dalším aktivitám (tenis, golf, lanová centra, ...).

Rezervovat ubytování v GARNÍ HOTEL HORSKÉ ŠPIČKY - Praha

Nejbližší ubytování v Praze a okolí

 


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2024 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah