APARTHOTEL HARLEY STYLE - Praha

  • Praha (718)
  • >>> Josefov (82)
  • >>> APARTHOTEL HARLEY STYLE - Praha

Více o pensionu0

Popis ubytování

Apartmány se nacházejí v budově Melantrichu přímo v centru Prahy - na Václavském náměstí. Nabízejí úchvatný výhled na Václavské náměstí i na panoramu Prahy s jejími stovkami věží.

Svou ideální polohou - uprostřed společenského a kulturního dění - jsou vhodné pro všechny kategorie návštěvníků Prahy. Pro obchodníky na služební cestě, pro turisty, pro rodiny s dětmi. Přímo v budově se nachází restaurace s nabídkou jídel české i mezinárodní kuchyně, kavárna, Internet office, nákupní centrum "MARKS and SPENCER", moderně vybavené relaxační centrum Oasis City, kde najdete kompletní služby v oblasti Welness (fyziofitness, aerospinning, sauna, parní lázeň, vířivé vany, solárium, ucelené programy na péči o tělo, regeneraci organismu a na redukci hmotnosti, kadeřnictví, kosmetiku a masáže).

APARTHOTEL HARLEY STYLE ubytování v pensionu0

Všechny apartmány jsou komfortně vybaveny: TV+SAT, radio, CD přehrávač, trezor, vysoušeč vlasů, plně vybavená kuchyň: myčka nádobí, pračka, lednice, sporák, mikrovlnná trouba, kávovar, elektrická konvice.

Recepce

Recepce je otevřena 24 hodin Čas příjezdu: Od 14:00 hodin Čas odjezdu: Do 11:00 hodin

Gastronomie

Přímo v objektu je restaurace s nabídkou jídel české i mezinárodní kuchyně, Wifi Kavárna - Oasis CITY. Snídaně je možné přimo v budově.

Okolí pensionu0 a Praha

Apartmány se nachází v historickém a kulturním centru Prahy na Václavském náměstí. Všude v okolí jsou restaurace, kavárny, bary, můžete shlédnout koncert vážné hudby v opeře či navštívit černé divadlo. V centru se fantazii meze nekladou.

Rezervovat ubytování v APARTHOTEL HARLEY STYLE - Praha

Nejbližší ubytování v Praze a okolí

Ubytování Praha


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2019 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah