HOTEL ATLAS - Praha

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více o hotelu

Popis ubytování

Atlas hotel garni se nachází v klidné části Prahy, pouhých 16 minut vlakem od starého centra města. Atlas hotel garni je vhodný jak pro jednotlivce, tak pro skupiny a rodiny s dětmi. Hotel disponuje 39 – pokojmi s možností ubytování ve dvou, tří, čtyř a pětilůžkových pokojích s celkovou kapacitou 93 lůžek. Pokoje mají vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem, umyvadlem, televizí, Wi-Fi nebo LAN internetem zdarma.

Atlas Hotel Garni nabízí ubytování v plně vybavených, jedno, dvou, tří, čtyř a pětilůžkových pokojích s celkovou kapacitou až 100 osob v kategoriích standard a comfort. V hotelu je rovněž k dizpozici moderně zařízený prostor s kapacitou 20 osob, který je možné využít k uspořádání meetingů nebo školení.

V letních měsících je možnost posedět v hotelové zahradě a strávit tak příjemné odpoledne.

HOTEL ATLAS ubytování v hotelu

Atlas Hotel Garni disponuje jedno, dvou, tří, čtyř a pětilůžkovými pokoji. Hotelové pokoje jsou vybavené vlastním sociálním zařízením se sprchovým koutem. Hostům je k dispozici televize a bezdrátové připojení na internet. Pro rodiny s dětmi je možné využít rodinné pokoje s oddělenými pokoji.

Na recepci je k zapůjčení žehlička nebo fén, který rádi zapůjčíme na pokoj.

Recepce

Otevírací doba recepce:

6.00 - 23.00

Check in od 14.00

Check out do 10.00

Gastronomie

Ubytovaným hostům nabízíme možnost hotelové snídaně formou švédského stolu. V blízkosti hotelu se nacházejí několik restaurací s mezinárodní kuchyní a kaváren.

Okolí hotelu a Praha

Umístění Atlas Hotelu Garni v Praze 9 – Horních Počernicích znamená její snadnou dostupnost pro ubytované hosty, a to nejen na Černý Most, který nabízí veškerou občanskou vybavenost (saunový svět, kino, restaurace, ochody), ale také vlakovým spojem do centra Prahy z nedalekého nádraží nebo napojení na dálnice D10, D11 a Pražský okruh.

Za cca 15 min se autem dopravíte do Letňan, kde je možné využít multikino, aquacentrum, surf arenu, zimní stadion, hurricane factory a mnoho obchodů a restaurací.

Cca 500m od hotelu se nachází bowling.

Rezervovat ubytování v HOTEL ATLAS - Praha

Nejbližší ubytování v Praze a okolí

Ubytování Praha


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2023 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah