HC HOTEL CB - České Budějovice

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více o hotelu

Popis ubytování

Vítejte v jednom z nejnovějších a nejútulnějších hotelů v Českých Budějovících, který je vybudován ve známém hokejovém centru POUZAR nedaleko historického centra Českých Budějovic. Nabízíme celkem 16 dvoulůžkových pokojů s možností přistýlky tj. 48 lůžek s vlastním sociálním zázemím.

Přímo před hotelem je bezpečné parkoviště a samozřejmností je připojení k Wi-Fi zcela zdarma! Náš hotel je vybaven ledovou plochou po celý rok! Výborně poslouží všem věkovým kategoriím s různými zájmy. Ať jsou to sportovní týmy, hokejové kempy, tak turisté a rodiny s dětmi.

Těšíme se na Vás!

HC Hotel je nově vybudován ve známém hokejovém centru POUZAR. Nachází se v klidném a krásném prostředí nedaleko historického centra Českých Budějovic. Nabízíme 16 dvoulůžkových pokojů s možností přistýlky a vlastním sociálním zázemím z toho jeden pro ZTP a bezbariérový přístup.

Na každém pokoji je zdarma připojení k Wi-Fi internetu, TV s plochou obrazovkou. Z hotelové chodby je nádherný výhled na hokejovou plochu, kde se často pořádají nejrůznější zápasy, stejný výhled nabízí i restaurace, která se nachází pár metrů od pokojů. Restaurace se specializuje jak na českou, tak zahraniční kuchyni. Obslouží vás zde příjemný personál za velmi přívětivé ceny.

Na své si zde přijdou jak sportovci, turisté tak rodiny s dětmi. Pro sportovce je zde široká škála služeb přímo v hotelu! Jako jediní nabízíme ledovou plochu po celý kalendářní rok za speciální ceny, to samé platí pro moderní tělocvičnu, která disponuje kvalitním povrchem - nášlapná polyuretanová sportovní vrstva zhotovená na sportovním pružném roštu. Zde si můžete zahrát volejbal, basketbal, badminton, florbal, nohejbal a spoustu dalších her.

Za areálem se nachází tenisové kurty a velký skatepark s příjemnou kavárnou. Zde najdou využití i naši nejmenší hosté a to v podobě velkého dětského hřiště.

Okolo parku vede cyklostezka, která směřuje do města Hluboká nad Vltavou, které určitě stojí za návštěvu.

Náš ochotný personál vám rád sestaví program k vašemu pobytu. Jsme k dispozici 24h denně.

Jako speciální službu pro sportovce nabízíme praní sportovního oblečení, u hokejistů výstroje.

HC HOTEL CB ubytování v hotelu

Aktuálně nabízíme 16 dvoulůžkových pokojů s možností kvalitní přistýlky tj. 48 lůžek. Postel lze mít jako manželskou, nebo lůžka oddělit. Každý pokoj má své sociální zázemí. Nabízíme připojení k Wi-Fi internetu zdarma, TV s plochou obrazovkou na každém pokoji, kancelářský koutek s psacím stolem a židlí.

Všechny pokoje jsou stejné.

Disponujeme také pokojem pro ZTP a bezbariérovým přístupem.

Gastronomie

V areálu hotelu se nachází výborná restaurace. Otevřeno má denně od 10:00 do 23:00 a je plně k dispozici pro hotelové hosty. Je zde perfektní výhled do okolí hotelu a na ledovou plochu. Probíhají zde i snídaně pro hotelové hosty. České Budějovice nabízí mnoho kulinářských zážitků. Najdete zde nekonečnou škálu výběru pokrmů z nejrůznějších koutů světa.

Odkaz na restauraci:

Okolí hotelu a České Budějovice

Českobudějovický Hotel hokejové centrum je ideálním místem pro poznávání Českých Budějovic a jejich okolí. Za areálem se nachází dětské hřiště s kavárnou a velkým skateparkem. Kousek dál vede cyklostezka, která ústí v krásném městě Hluboká nad Vltavou, kde je zámek a plno výborných restaurací. Občerstvit se můžete i po cestě. Cyklostezka nabízí nejrůznější bistra a místa na vykoupání. Není problém zajistit půjčení kol, kolobežek či bruslí.

Pro sportovce nabízí náš hotel ledovou plochu přímo v areálu, tělocvičnu a za hotelem tenisové kurty. Kousek od centra je nafukovací tenisová hala, venkovní beach volejbal, fotbal.

Na náměstí se často pořádají nejrůznější hudební a komerční akce, v zimě hlavně adventní trhy. Nachází se zde i několik památek, např. Černá věž a radnice.

V okruhu 30 km najdete oblíbené památky, které jsou na seznamu UNESCO. Doporučujeme navštívit krásné historické město Český Krumlov, který disponuje originálním otáčivým hledištěm a zámkem. Dále Třeboň. kde je velký rybník Svět a Schwarzenberská hrobka a plno dalších krásných míst, které stojí za návštěvu.

Náš personál vám rád poradí, popřípadě sestaví program pro váš pobyt.

Rezervovat ubytování v HC HOTEL CB - České Budějovice

Nejbližší ubytování v Českých Budějovicích a okolí

Ubytování České Budějovice

 


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2020 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah