APARTMÁ ANDĚL - Praha

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více o apartmánu

Popis ubytování

Je komfortní penzion ve zcela zrekonstruovaném klasickém měšťanském domě. Díky své poloze v klidné ulici přímo u centra Nový Smíchov je ideální jak pro městskou dovolenou, tak pro obchodní cesty.

Nabízíme pohodlné a klidné ubytování v kompletně zařízených apartmánech rozdělených do 3 typů (Studio, Twin, Twin Extra). Dům je vybaven výtahem pro zvýšení kvality ubytování. Internetové připojení v každém apartmánu zdarma je samozřejmostí. Možnost využití internetové místnosti či praní a sušení prádla v suterénu budovy je zdarma.

APARTMÁ ANDĚL ubytování v apartmánu

Všechny apartmány mají k dispozici kuchyňskou linku s vestavěnými spotřebiči (lednice, sklo keramická varná deska, mikrovlnná trouba, myčka nádobí). Vlastní koupelna se sprchovým koutem a toaletou je samozřejmostí. Studio Standard je ideální pro jednu až dvě osoby. Apartmán Superior je ideální pro dvě osoby a mají oddělenou ložnici situovanou do klidného vnitrobloku a prostorný obývací pokoj. Apartmán Deluxe má navíc vlastní balkon.

Recepce

Po-Ne: 8:00 - 20:00 Recepce společná s Anděl Apartments Praha, Nádražní 114/60 - 170 metrů. V prvním patře

Okolí apartmánu a Praha

Historické památky: kostel sv. Václava, smíchovská synagoga, petřínská rozhledna a veškerá další občanská vybavenost: obchodní centrum Nový Smíchov, banky, restaurace, pizzerie, kino. V bezprostřední blízkosti se nachází stanice metra B „Anděl“ a tramvajová zastávka - 10 min. tramvají na Malostranské náměstí a poté pár kroků ke Karlovu Mostu.

Rezervovat ubytování v APARTMÁ ANDĚL - Praha

Nejbližší ubytování v Praze a okolí

Ubytování Praha

 


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2024 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah