Dagmar - Jáchymov

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více o hotelu

Popis ubytování

Pension Dagmar je ideálním místem pro turisty, cyklisty nebo lyžaře, kteří ocení rodinnou atmosféru. Nachází se blízkosti léčebného komplexu Curie*** (cca 250 m). Přístup do penzionu je po schodech nebo po silnici vedoucí do kopce. Stravování probíhá v restauraci komplexu Curie nebo v restauraci penzionu, procedury v Lázeňském centru Agricola nebo v hotelu Curie. Recepce penzionu je v hotelu Curie.

Pro hosty je připraveno za poplatek malé wellness se saunou, parní lázní, hydromasážní vanou a odpočinkovou zónou. Příjemné posezení nabízí sluneční terasy. Pension disponuje omezenou kapacitou parkovacích míst za úplatu a bezplatnou úschovnou jízdních kol. Bezplatné připojení k internetu.

Zapůjčení horských kol, tenis, petanque, ruské kuželky, minigolf a Nordic Walking v areálu lázní. Společenské a kulturní vyžití zajištěno programovým specialistou v ostatních lázeňských zařízeních.

Dagmar ubytování v hotelu

Penzion Dagmar disponuje ubytovací kapacitou 29 pokojů se 64 lůžky. 7 pokojů je v kategorii Studio s kuchyňkou s max. 2 přistýlkami. Všechny pokoje jsou vybaveny sprchou, WC a SAT-TV.

Recepce

Recepce s nepřetržitým provozem je k dispozici v hotelu Curie.

Gastronomie

Stravování probíhá v restauraci penzionu nebo v restauraci Komplexu Curie.

Okolí hotelu a Jáchymov

Lázeňské město Jáchymov ležící v hlubokém údolí Krušných hor se proslavilo bohatou hornickou minulostí (stříbro, uran), ražbou tolarů a především jako první radonové lázně světa, které k léčbě využívají unikátní přírodní léčivý zdroj - radonovou vodu. Město svým návštěvníkům nabízí nejen jedinečné lázeňské procedury, ale také pestré společenské a sportovní vyžití. Okolí města láká v létě k turistice a cykloturistice a v zimě k lyžování (ski areál Náprava - Jáchymov, Boží Dar, Klínovec).

Rezervovat ubytování v Dagmar - Jáchymov

Nejbližší ubytování v Jáchymově a okolí

Ubytování Jáchymov

 


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2024 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah